Sexy rok 2021: Čekají nás minisukně, nahá břicha i hot pants!

2. ledna 2021 • 06:00
 • Sexy rok 2021: Čekají nás minisukně, nahá břicha i hot pants!

  Na sociálních sítích nedávno koloval tweet asi v tomto znění: „Už chápu, proč po pandemii v roce 1918 vypadala 20. léta tak, že se lidé strojili takřka kamkoli.“ A zdá se, že podobná situace nastane i v roce 2021. Alespoň podle nadcházejících trendů bychom totiž měly odhodit teplákové soupravy a ukázat co nejvíc kůže. Návrháři pro letošní rok ubrali ze sofistikovaného minimalismu a oversize střihů a předestřeli velmi přímou a živočišnou vizi ženskosti, která čerpá z těch nejvíc sexy trendů posledních šesti dekád. Podívejte se, které to jsou.

  Minisukně

  Jednou z nejvýraznějších změn, kterou nastolují trendy roku 2021, je přesun k mini délkám. Ne, že by byly jedinou možnou volbou, ale rozhodně budou vidět. Na scénu se vrací klasická minisukně rovného či áčkového střihu, která na přehlídkách často nedosahovala ani do půlky stehen. Také celkový styling se přiklání k více sexy siluetě. 

  Chloé Chloé Autor: Profimedia.cz
  Alberta Ferretti Alberta Ferretti Autor: Profimedia.cz
  Miu Miu Miu Miu Autor: Profimedia.cz

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • Odvážné rozparky

  Jestli nejste příznivkyní minisukní, je tu další možnost – vysoký rozparek. Nosí se na sukních i na šatech, vpředu i na straně a často je umístěn ve spoji látky, který se při chůzi rafinovaně rozhalí. Zatímco před dvěma lety se rozparky staly hitem u midi délek, ty letošní opět doprovázejí spíše kratší sukně či šaty. 

  Miu Miu Miu Miu Autor: Profimedia.cz
  Jacquemus Jacquemus Autor: Profimedia.cz
  Chanel Chanel Autor: Profimedia.cz

 • Nahá břicha

  Kontroverzním trendem, který možná zůstane jen snem módních tvůrců, jsou odhalená břicha. Přece jen, dlouhodobé karantény a lebedění v teplákovkách si vyberou svou daň. Ale neberme to tragicky. Stále ještě to neznamená, že se vrací vysloveně bokovky, vždy je tak možné (a chic) vsadit na vysoký pas.

  Versace Versace Autor: Profimedia.cz
  Mark Fast Mark Fast Autor: Profimedia.cz
  Chanel Chanel Autor: Profimedia.cz
 • Vykukující podprsenky

  Když jsme u odhalených břich, na přehlídkách je velmi často doprovázely jen podprsenky či braletky – další sexy trend roku 2021. Tahle součást spodního prádla má zkrátka být vidět, ať už jde o top, košíčky lezoucí ze šatů (Versace!) anebo reverzní vrstvení (podprsenka na šaty).

  Alberta Ferretti Alberta Ferretti Autor: Profimedia.cz
  Versace Versace Autor: Profimedia.cz
  Sportmax Sportmax Autor: Profimedia.cz
 • Mini šortky

  Když minisukně, tak i mini šortky! Součástí letošního summer looku budou šortky pod zadek (tak zvané hot pants), které jsou ozvěnou trendů 70. let, kdy se toho ženy, ale ani muži opravdu nebáli. Představte si kalifornskou promenádu a opálené krásky, které se po ní prohánějí na kolečkových bruslích. 

  Etro Etro Autor: Profimedia.cz
  Isabel Marant Isabel Marant Autor: Profimedia.cz
  Miu Miu Miu Miu Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy