6 módních odstínů, které ovládnou jaro a léto roku 2021

5. ledna 2021 • 06:00
 • 6 módních odstínů, které ovládnou jaro a léto roku 2021

  Na trendy nové sezony se dá dívat z mnoha úhlů. Tentokrát vám představíme barvy, které ovládnou letošní jaro. Jejich výčet samozřejmě není úplný, těsně za následující šesticí skončila třeba růžová, tmavomodrá, béžová nebo zářivě zelená. Určitě stojí za zmínku také bílá s černou, které rovněž tvoří pilíře mnoha letošních kolekcí, anebo žlutá s šedou, které pro změnu zvolila barvami roku společnost Pantone. Ty všechny nás budou provázet první polovinou roku 2021, ovšem následujících šest odstínů bude top! Které máme na mysli?

  Červená

  Královnou letošního jara a léta se stane klasická červená, která na nás zářila z řady přehlídek včetně těch nejdůležitějších, jako jsou Chanel, Fendi, Hermès, Valentino nebo Bottega Veneta. Její nadvládu posvěcují i kombinace s červenými doplňky či make-upem.

  Hermès Hermès Autor: Profimedia.cz
  Bottega Veneta Bottega Veneta Autor: Profimedia.cz
  Isabel Marant Isabel Marant Autor: Profimedia.cz

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • Baby blue

  I letošnímu jaru budou vévodit příjemně pastelové odstíny, z nichž četností v kolekcích vyniká tento odstín modré zvaný také baby blue. Podobně jako u červené i zde platí pravidlo matchy-matchy – tedy stejný odstín ke stejnému. 

  Boss Boss Autor: Profimedia.cz
  Acne Studios Acne Studios Autor: Profimedia.cz
  Genny Genny Autor: Profimedia.cz
 • Pudrové odstíny

  Chybět nebudou ani delikátní pudrové odstíny, které oscilují mezi starorůžovou a meruňkovou. Jejich předností je, že působí žensky, dodávají oblečení luxusní šmrnc a obzvlášť krásně vynikají na transparentních látkách. 

  Dior Dior Autor: Profimedia.cz
  Chloé Chloé Autor: Profimedia.cz
  Ulla Johnson Ulla Johnson Autor: Profimedia.cz
 • Mentolová

  Zchlazení se dočkáme v podobě ledového odstínu zelené čili mentolové. Ta se letos pojí se sportovní elegancí a nevyhýbá se jí ani jemný retro nádech. V kombinaci s bílou nebo neutrálními odstíny vynikne její půvab ještě víc. 

  Miu Miu Miu Miu Autor: Profimedia.cz
  Sportmax Sportmax Autor: Profimedia.cz
  Alberta Ferretti Alberta Ferretti Autor: Profimedia.cz
 • Slámově žlutá

  Inspirace přírodou se v kolekcích projeví tímto neobvyklým odstínem žluté, který připomíná pole s obilím (Jacquemus do něj ostatně zasadil celou svou nádhernou přehlídku). Je to romantičtější alternativa k obligátní (byť stále trendy) béžové.  

  Jacquemus Jacquemus Autor: Profimedia.cz
  Ulla Johnson Ulla Johnson Autor: Profimedia.cz
  Valentino Valentino Autor: Profimedia.cz
 • Karamelová

  Karamelově hnědá se nemusí líbit každému, ale nelze jí upřít, že skvěle zapadá do minimalistického, ale také čím dál oblíbenějšího retro stylu. V podobě dlouhých letních šatů vás navíc přenese rovnou někam na řecké nebo marocké pláže. 

  Victoria Beckham Victoria Beckham Autor: Profimedia.cz
  Miu Miu Miu Miu Autor: Profimedia.cz
  Michael Kors Michael Kors Autor: Profimedia.cz

Klíčová slova:  barvyTrendjarolétotrendy 2021
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy