Samet, třpyt i leopard: 5 trendů, které aktuálně vládnou spodnímu prádlu

Spodní prádlo zdaleka neplní jen praktickou nebo sváděcí funkci, v posledních sezonách se stává čím dál více také módním prvkem – letí materiály i potisky, které známe spíše ze šatů. Na druhou stranu je patrná i tendence k čím dál větší přirozenosti a pohodlnosti. Spodní prádlo na každodenní nošení by mělo s vaším tělem doslova splynout.

Samet

Samet je zásadním materiálem už po dva roky a bylo jen otázkou času, kdy si podmaní i spodní prádlo. Ještě předtím, letos v létě, ale překvapivě ovládl plavky a bikiny. Sametové spodní prádlo působí luxusně a krásně vypadá v odstínech s vintage nádechem, jako je starorůžová, tmavě červená nebo petrolejově modrá.

Zvířecí vzory

Zvířecí vzory – další trend, který ovládl nejprve naše skříně a odtud se začal šířit i do zásuvek se spodním prádlem. Letí hlavně klasický leopard, ale také jeho červená verze, kterou představila návrhářka Anine Bing. Stella McCartney pro změnu nabízí zebrový vzor v kombinaci s puntíky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Thank u 🇸🇪, next 🇮🇹

Příspěvek sdílený Julia Maxine (@juliamaxine),Lis 14, 2018 v 10:48 PST

Vintage krajka

Krajkové prádlo je klasikou, která nikdy nevyjde z módy. V poslední době se ale přece jen prosazuje hrubší krajka nebo i háčkovaná, která působí jednak retro, jednak bohémsky. A hezky se snoubí s delikátními odstíny tělové, hnědé, žluté či pastelově růžové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Fall layering 🍁 #elselingerie #paisley #ochre #bodysuit #cutout #lace #layering #modern #effortless

Příspěvek sdílený else (@elselingerie),Lis 6, 2017 v 9:11 PST

Nahé prádlo

Prádlo v tělovém odstínu možná působí jako bezpečná volba, ale většina žen po něm zkrátka ráda sáhne. A výrobci to vědí, proto se v tomto ohledu snaží vyhovět zákaznicím s různými odstíny kůže. K tomu přirozená podpora (žádný push-up efekt) a bezešvé kalhotky – zkrátka neviditelné spodní prádlo. A když juž sme u toho, velkým trendem je i čistě transparentní prádlo. Je odvážné, a přitom něžné, rafinované, a přitom minimalistické.

Lesk & třpyt

A další trend, který prosákl ze svrchních vrstev do těch spodních. Látka protkaná lurexovými nitěmi nebo kovový lesk se začínají objevovat i na spodním prádle, které se tak stává plnohodnotnou součástí outfitu. Třpytivou černou podprsenku můžete zkombinovat třeba s lehce průsvitným topem nebo ji obléct pod blazer a vyrazit na večírek. Nikdo nebude pochybovat, že v tom byl záměr!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

SKIVVIES sent from the heavens ⭐️ New styles on the site - Click link in bio to shop 🏹

Příspěvek sdílený For Love & Lemons (@forloveandlemons),Lis 19, 2018 v 6:22 PST

Kde seženete podprsenku podle aktuálních trendů? Naše tipy najdete ve fotogalerii.