Rychlotrend z Instagramu: Nehty jako pastelky! | Ženy.cz
 


Rychlotrend z Instagramu: Nehty jako pastelky!

8. srpna 2018 • 06:00
• Foto: Instagram @kynsisirkus

Trendy v nehtovém designu se dají rozdělit na dvě skupiny. Ty, které chceme s chutí co nejdříve vyzkoušet, a ty, nad kterými jen nevěřícně kroutíme hlavou. A tohle je přesně ten druhý případ. 

Přestože nehtovým trendům vévodí především minimalismus, najde se i spousta bizarních, nad kterými zůstává rozum stát. Připomeňme si třeba nehty se spirálkou, které vypadají, jako když na nich máte připevněnou vývrtku na víno, nebo manikúru "ozdobenou" umělými chlupy. A nesmíme zapomenout ani na většinu 3D efektů, které lze jen málokdy zařadit mezi vkusné. Třeba taková sushi manikúra je opravdu šílený úlet! 

A je tu další crazy rychlotrend, který aktuálně zaplavuje Instagram. Jsou to nehty, které nejenom vypadají jako pastelky, ale dokonce se s nimi dá i malovat. 

1 or 2?

Příspěvek sdílený Nail Sunny (@nail_sunny),Čec 21, 2018 v 6:26 PDT

Pokud jste zvědaví, jak tyhle nehty vznikají, účet @nail_sunny se na Instagramu podělil o video. Nejdříve se vymodelují nehty do dlouhého a ostrého tvaru. Následně se nalakují různými barvami, vystínují se a na špičky se nanese světlá barva, aby se nehty co nejvíce podobaly pastelkám. 

Jestli vám to do teď připadalo vcelku normální, přichází ta mnohem divnější část. Z dřevěných pastelek se uříznou špičky, ty se ořežou až k barevné tuze, která se následně nalepí zespoda nehtů. A už si můžete vesele čmárat... 

Crayon nails ? #nailsunnytutorial video by @edo_movs

Příspěvek sdílený Nail Sunny (@nail_sunny),Čec 17, 2018 v 9:18 PDT

Autor: redakce Ženy.cz
Klíčová slova:  trendyinstagramnehtymanikúra
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy