10 nejšílenějších beauty trendů letošního roku!

19. června 2018
10 nejšílenějších beauty trendů letošního roku!
• Foto: Instagram.com @_lahrin_ @sadiaslayy

Pro někoho inspirace, pro jiného horor. Beauty trendy, které mají velmi krátkou životnost, ale na Instagramu sbírají likes raketovou rychlostí. Jaké nejšílenější trendy nám zatím letošní rok naservíroval?

Fishtail brows

Obočí ve tvaru rybího ocasu je pořádný úlet. Naštěstí se doopravdy neholí, ale jedná se jen o optický klam. Část obočí stačí zamaskovat korektorem a tužkou domalovat "ocásek". 

Halo brows

Pokud vám přišlo "rybí" obočí jako totální šílenost, brzy si řeknete, že je to jen slabý odvar. Na Instagramu totiž jednu dobu kolovaly fotky, kde si ženy malovaly obočí jako svatozář. Jasně, kdo by totiž netoužil po spojeném obočí přes celé čelo...

Garden brows

To byste nevěřily, kolik srandy můžete zažít s obočím. Na jaře, kdy všechno kvete, jste mohly nechat rozkvést i své obočí. Ráno to chtělo si trošku přivstat, ale snahu zaručeně nikdo nepřehlédl.

Žlutá tvářenka

Ano, vidíte dobře. Jedním z rychlotrendů byla i žlutá tvářenka, která dokonce nejednou dominovala make-upům na prestižních přehlídkách. Žluté líce mají symbolizovat sluneční paprsky, které se odráží v tváři. My asi zůstaneme věrné odstínům červené a růžové a rozjasňovačům. 

Nehty se spirálkou

V době, kdy manikúře vévodí především přirozenost a minimalismus, se čas od času musí objevit něco, z čeho nám spadne brada. Mít u sebe pořád vývrtku na víno je super představa, ale obáváme se, že tahle manikúra zas tak praktická nebude. 

3D nehty

V nehtovém designu se dá vymyslet spousta šíleností. Dá se říct, že vlastně všechny trojrozměrné nehtové ozdoby jsou dost crazy. Jeden čas se rozmohla manikúra se sushi. Naštěstí, jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Takže, co nás čeká dal?

Duhové vlasy

Fenomén duhových vlasů jste určitě, minimálně ve feedu na Instagramu, zaregistrovaly už loni. Právě teď je zase v kurzu, jen v trochu jiné podobě. Barví se jen část vlasů. Konečky, půlka hlavy, spodní vlasy. No jo, kdo by se s tím patlal...

🖤 @hairbykaseyoh

Příspěvek sdílený Alternative Fashion ♡ (@alternativexfashion),Čen 14, 2018 v 7:30 PDT

Opálové vlasy

Další možností, jak strhnout pozornost na svou hřívu, jsou pudrové barvy připomínající opál. Na dovolenou u moře je sice takový trend jako stvořený, ale když vlasy párkrát namočíte, barva bude fuč. 

Flitrové masky

K fotce s obyčejnou pleťovou maskou moc reakcí nezískáte, ale když se vyfotíte s maskou plnou třpytivých flitrů, budou vám likes naskakovat jeden za druhým. To, že se budete deset minut blýskat a možná nasbíráte nové followers, je jediný efekt, který flitry v masce přináší. 

Řetízky na očích

Kdyby vás náhodou nudily oční stíny, můžete si místo nich nalepit drobounké řetízky. S novým hitem přišel světoznámý make-up artista James Molloy. Na tančení asi nic moc, ale sedět se s nimi dá určitě skvěle. 

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy