Roztomilé & hřejivé (nejen vánoční) domácí bačkory! Vyberte si

15. prosince 2020 • 06:00
• Foto: istock.com

V adventním čase – a obzvlášť letos – bychom si mohli více užít domácí pohodu se svými nejbližšími. K dokonalému vánočnímu relaxu rozhodně patří voňavá svíčka nebo františek, šálek horkého čaje nebo svařáku a pohodlné domácí oblečení včetně hřejivých bačkůrek. 

Měkoučké a hřejivé domácí boty jsou pro tmavé mrazivé dny jako stvořené. Budete mít nohy jako v bavlnce a také vám nehrozí nešťastné smeknutí jako třeba v obyčejných ponožkách. Ideální jsou nazouvací papuče, vystlané hřejivou umělou kožešinou, plstí či beránkem, do kterých po příchodu z venku hravě vklouznete a hned se zahřejete. Pokud jste extrémně zimomřivá, rovnou se poohlédněte po domácích válenkách, ve kterých budete hned po prvním nazutí chtít snad i spát! 

Roztomilé a praktické zimní bačkůrky jsou také skvělým dárkem pod stromeček, ať už pro kamarádku, maminku nebo třeba babičku. Stačí jen vědět správnou velikost a trefit se do vkusu obdarované. Pod stromeček můžete svým blízkým zabalit tématické vánoční papuče. Ale jen ty praktické! Obří plyšové bačkory ve tvaru sobů, ve kterých se nedá pořádně chodit, nikdo neocení. 

Tipy na stylové a praktické domácí boty najdete v galerii: 

Fotogalerie

20 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy