Roztomilé & hřejivé (nejen vánoční) domácí bačkory! Vyberte si

Bez čeho si neumíte zimní období a Vánoce představit? Jistě, cukroví, koledy a domácí pohoda to jistí. Ale co dál? Něco nám napovídá, že k tradičnímu vánočnímu pyžamu by to chtělo rovnou i nový pár pohodlných bačkor. Kde sehnat ty nejlepší?

Jedna rada na úvod: místo kýčovitých papučí s hlavami sobů a jednorožců zkuste sáhnout po párech, které budou pohodlné, stylové a hlavně vás zahřejí. Vtipné kousky jsou sice fajn, ale vzít v potaz praktičnost se vyplatí víc. Zní to možná jako klišé, ale opravdu hezké bačkory se mohou navíc stát dárkem, který udělá skutečnou radost. Nevěříte? Přesvědčte se!

TIP NA VIDEO: Jak zabalit měkký dárek? Poradíme vám!

Loňský rok strávený v lockdownech nás naučil o sebe dbát i mezi čtyřmi stěnami našeho domova. Do popředí se dostala móda athflow, kterou můžete nosit jak při válení na gauči, tak třeba na sport nebo do města na nákup. Stejně tak si (nejen) módní influencerky zamilovaly luxusní pyžama, kterým často nechybělo ani glamour peříčkové lemování. A jelikož je obliba tohoto fancy domácího oblečení znatelná i letos, není od věci si během Vánoc k setu oblečení pořídit rovnou i dokonale ladící bačkory.

Loading

Jaké modely nejvíce letí? V první řadě to jsou extra chlupaté UGG s volnou patou na gumu a vyteplené Crocs, které se za doprovodu zděšených výkřiků módního světa staly hitem roku 2021. Oproti nim domácí dřeváky s barevným umělým chlupem vypadají jako zcela umírněný pár.

Stejně tak ale opět letí roztomilé plyšové nazouváky a vrací se rovněž tradiční vánoční sametové či tartanové mokasíny s beránkem a výšivkami. A pokud toužíte po něčem luxusním, vsaďte na plyšové pantofle. Ty nejlepší najdete třeba u Hermès nebo v nedávné společné kolekci značek Gucci a North Face.

Loading

Tipy na stylové domácí boty najdete v galerii: