Pro ty, které nemusí minisukně: Nejlepší šaty a sukně se sexy rozparky

Šaty a sukně s rozparky trendují již od roku 2017, kdy současnou módu naplno ovládly midi délky. Abychom nepůsobily příliš cudně a usedle, stačí jeden rafinovaně umístěný rozparek, který dá šatům nebo sukni úplně jiný říz.

Rozparky jsou v podstatě takové protipóly sexy výstřihů, jen mají tu výhodu, že se u volnějších střihů mohou ukázat jen při chůzi nebo za přispění letního vánku. V tom tkví jejich rafinovanost. Nejčastěji bývají umístěné z boku a mohou být i dva – na každé straně. U košilových šatů či propínacích sukní si rozparek snadno vytvoříte sama podle nálady, ale o nich tu dnes řeč nebude.

Tip na video: Souboj velikostí S a XL.

Rozparky se v letošních kolekcích objevují, byť jim zdatně konkurují novější prostřihy na bocích. Objevovaly se nicméně i na přehlídkách pro jaro a léto 2021. Oblíbil si je návrhář Jacquemus, jehož střihy jsou vždy velmi ženské, ale častěji byly k vidění i na přehlídce Miu Miu nebo Chanel, kde byly opravdu proklatě vysoké. Letos se rovněž do módy ve velkém vracejí minisukně, ovšem jestli se na krátké délky ještě necítíte, tohle je možná vaše „zlatá střední“ cesta.

Fotogalerie: Nejlepší šaty a sukně s rozparky z aktuálních kolekcí