Překvapivý odstín, díky kterému budou vypadat vaše podzimní outfity luxusně!

Pastelové barvy nás neopouštějí ani na podzim. Vedle světle zelené a bledě modré se aktuálně nosí také zvláštní odstín žluté, kterému Institut Pantone přezdívá buttermilk (podmáslí) nebo také popcorn. Jak si s takto světlým odstínem na podzim poradit?

Pastelově žlutá s teplým nádechem – tak by se dal popsat odstín, který se v poslední době šíří módním obsahem na Instagramu a k vidění byl i na přehlídkách pro letošní podzim. V hodně světlé variantě si ho člověk snadno splete s krémovou barvou a stejně jako ona se dá využít jako základní barva pro tvorbu outfitů. Brát ho můžeme i jako náhradu za béžovou, které bylo v poslední době všude dost.

Pastelově žlutá vypadá skvěle například s černou, kterou příjemně „obměkčí“. Funguje i s výraznými barvami, s nimiž se nijak nebije. Vysloveně luxusně a požitkářsky pak působí na materiálech, jako jsou vlna (mohér) nebo satén, ale letí i světle žlutá kůže (opět jako obměna béžové či bílé). Potřebujete ještě další důvody, proč dát pastelově žluté na podzim šanci?

HTML box 54684

Sledujte nás také na Instagramu!

HTML box 54687

Kde právě teď koupíte pastelově žluté kousky? Podívejte se do fotogalerie.