Překvapivý odstín, díky kterému budou vypadat vaše podzimní outfity luxusně!

16. září 2019 • 06:00
Módní influencerka Jeanette Madsen • Foto: Profimedia.cz

Pastelové barvy nás neopouštějí ani na podzim. Vedle světle zelené a bledě modré se aktuálně nosí také zvláštní odstín žluté, kterému Institut Pantone přezdívá buttermilk (podmáslí) nebo také popcorn. Jak si s takto světlým odstínem na podzim poradit?

Pastelově žlutá s teplým nádechem  tak by se dal popsat odstín, který se v poslední době šíří módním obsahem na Instagramu a k vidění byl i na přehlídkách pro letošní podzim. V hodně světlé variantě si ho člověk snadno splete s krémovou barvou a stejně jako ona se dá využít jako základní barva pro tvorbu outfitů. Brát ho můžeme i jako náhradu za béžovou, které bylo v poslední době všude dost.

Lemaire podzim/zima 2019–2020 Lemaire podzim/zima 2019–2020 Autor: Profimedia.cz
Jacquemus podzim/zima 2019–2020 Jacquemus podzim/zima 2019–2020 Autor: Profimedia.cz

Pastelově žlutá vypadá skvěle například s černou, kterou příjemně „obměkčí“. Funguje i s výraznými barvami, s nimiž se nijak nebije. Vysloveně luxusně a požitkářsky pak působí na materiálech, jako jsou vlna (mohér) nebo satén, ale letí i světle žlutá kůže (opět jako obměna béžové či bílé). Potřebujete ještě další důvody, proč dát pastelově žluté na podzim šanci?

Sledujte nás také na Instagramu! 

Kde právě teď koupíte pastelově žluté kousky? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy