Plavky ve výprodeji: Ulovte je na poslední chvíli a za pár korun!

Ze všech stran na nás už začíná dýchat podzim, ale počasí je stále ještě letní, a tak máme spoustu příležitostí obléknout ještě plavky. Možná vás třeba ještě čeká vytoužená dovolená u moře. Ať tak či tak, dejte ještě šanci nákupu plavek. Na e-shopech ve výprodejích je teď pořídíte doslova za hubičku!

Letošních plavkových trendů bylo hned několik. A dobrou zprávou je, že příští rok v létě budou stále v kurzu. Maximálně se k nim připojí další nové, ale out rozhodně nebudete. A proto se vyplatí vyrazit na lov a ukořistit ještě nějaké do sbírky.

Ať už vás zaujmou jednodílné plavky s průstřihy, velkým vykrojením, takzvaným high leg nebo bikiny s proužky, květinami, volánky nebo třeba ze sametu, neváhejte a objednávejte. Těch nejkrásnějších kousků ubývá a výprodeje brzy skončí.

Když nenajdete ve své velikosti stejný vršek a spodek, nezoufejte! Berte to jako možnost trochu zaexperimentovat a složte si bikiny podle svého vkusu. Pruhovanou trojúhelníkovou podprsenku a k ní zářivě žluté brazilky určitě široko daleko nikdo mít nebude!

Tipy na nejkrásnější plavky ve výprodeji najdete v galerii: