Nejvlivnější módní ikona letošního roku! Podívejte se na vévodkyni Meghan a její outfity

Vévodkyně Meghan měla poměrně rušný rok. Narodil se jí syn Archie, navrhla vlastní charitativní kolekci a také odcestovala s princem Harrym do Jižní Afriky. I přesto byla zvolena největší módní influencerkou letošního roku. 

Vévodkyně Meghan se stala nejvlivnější módní influencerkou pro letošní rok. Zatímco ještě před čtyřmi lety ji módní návrháři nechtěli oblékat, protože nebyla dostatečně slavná, dnes se o její přízeň přetahují designeři z celého světa, protože cokoliv si oblékne, je ihned vyprodané.

Během královské tour v Maroku předvedla Meghan překrásné šaty Carolina Herrera (25. února)

Sympatické je, že nejvlivnější módní ikona současnosti také občas šlápne vedle. Její šatník prošel během těhotenství velkou změnou. A Meghan se po narození Archieho poměrně dlouho v módě hledala. Navíc narozdíl od své švagrové Kate, která má neustále při ruce osobní stylistku, rozhoduje o svých outfitech Meghan sama.

Její módní styl je i přes drobné chyby a také navzdory upjatému královskému protokolu zábavný, inspirativní a svěží. Možná právě proto za sebou v žebříčku nechala módní ikony, jako jsou například zpěvačka Zendaya nebo self-made miliardářka Kylie Jenner.

Podívejte se do galerie na nejpovedenější outfity vévodkyně Meghan za letošní rok: