.

. Zdroj: Profimedia.cz

.
.
.
.
9
Fotogalerie

Nejvlivnější celebrity světa se sešly na přehlídce Louis Vuitton

Pánská sekce Louis Vuitton má nového návrháře, který se tento týden představil první přehlídkou. Nejde o neznámé jméno, naopak – módní dům vsadil na jednoho z největších talentů současného módního průmyslu. Virgil Abloh je díky své vlastní značce Off-White nekorunovaným králem streetwearu a jeho angažmá u Vuitttona je tak dalším důkazem o sbližování luxusní a sportovní módy. Kdo ho přišel podpořit?

V Paříži v těchto dnech probíhá pánský fashion week, kde si svou premiéru v křesle pánského designéra pro Louis Vuitton odbyl Virgil Abloh. Američan, který před pěti lety založil značku Off-White, dnes patří k nejvlivnějším lidem módního průmyslu. Na první přehlídku Louis Vuitton ho přišla podpořit řada celebrit, které se s ním pyšně fotily a dojatě objímaly.

Virgil Abloh a Bella Hadid
Virgil Abloh a Bella Hadid | Zdroj: Profimedia.cz

Na konci přehlídky dojatého návrháře objímal Kanye West, který sám navrhuje pro  značku Yeezy
Na konci přehlídky dojatého návrháře objímal Kanye West, který sám navrhuje pro značku Yeezy | Zdroj: Profimedia.cz

Přehlídka se konala v zahradách Královského paláce, které protínalo duhové betonové molo. Stejně jako nyní protíná letitou tradici módního domu Louis Vuitton ten nejmodernější streetwear současnosti.

#LVMenSS19 by @VirgilAbloh A spectrum of color ignites the gardens of the Parisien Palais Royal for the Men’s Spring-Summer 2019 Fashion Show by @LouisVuitton’s new men’s artistic director Virgil Abloh. Watch the show on Instagram Live and at louisvuitton.com.

Příspěvek sdílený Louis Vuitton Official (@louisvuitton),Čen 21, 2018 v 5:49 PDT

Není to poprvé, co Vuitton koketuje se sportovní módou, tuto tendenci, která je příznačná pro celý módní průmysl, započal už jeho předchůdce Kim Jones – třeba loňskou superúspěšnou limitovanou kolekcí monogramových tašek LV x Supreme.

Streetwear je pro tradiční módní domy cestou, jak oslovit mladé mileniály, kteří neustále hledají něco nového a vzrušujícího. Současně boří zažitou představu o tom, že luxusní oblečení nebo doplňky musí nutně vypadat elegantně. Nemusí, naopak lze říct, že streetwear je nový luxus.

#LVMenSS19 by @VirgilAbloh The finale from the Men’s Spring-Summer 2019 Fashion Show by @LouisVuitton’s new men’s artistic director Virgil Abloh. Watch the Spring-Summer 2019 Men’s Show replay now on Instagram Stories and at louisvuitton.com.

Příspěvek sdílený Louis Vuitton Official (@louisvuitton),Čen 21, 2018 v 11:13 PDT

Podívejte se do fotogalerie, v jakých outfitech přišly Virgila Abloha podpořit celebrity.

Nejvlivnější celebrity světa se sešly na přehlídce Louis Vuitton

.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz
.
. | Zdroj: Profimedia.cz