Módní styl Dary Rolins: Ikona sportovní módy i elegantní rebelka!

7. dubna 2018 • 06:00
Módní styl Dary Rolins • Foto: profimedia.cz

Zpěvačka Dara Rolins navrhovala designový nábytek, má i vlastní kolekci oblečení nebo stylové diáře. Pro mnohé je lifestylovou ikonou. Jaký je ale její styl v oblékání? Rozhodně zábavný. Její outfity jsou hravé, odvážné, nápadité a nikdy ne nudné.

Zpěvačka Dara Rolins má bezchybnou postavu, na které celý život tvrdě maká. Proto není divu, že se ráda svým tělem pochlubí v odvážných modelech s hlubokými výstřihy nebo vykukujícím bříškem, které si jen tak někdo dovolit nemůže. V provokativních, ale přesto uvolněných a pohodlných outfitech nejraději koncertuje.

Rok 2017 Rok 2017 Autor: profimedia.cz

Zpěvaččin šatník už roky hodně ovlivňuje její hudební styl. Hip hop a RnB jsou uvolněné, moderní a provokativní žánry a přesně takový je i její styl v oblékání. Nebojí se kombinovat a spojovat streetovou módu s elegantními a luxusními kousky. To chce odvahu, ale Dara to zvládá opravdu na jedničku. 

Pěvecká soutěž Hlas, 2014 Pěvecká soutěž Hlas, 2014 Autor: profimedia.cz

V jejím šatníku dominují džíny, basic trička, černá barva a tenisky. Blízký je jí také army styl, který je nadčasový, pohodlný, ale svým způsobem i provokativní a sexy. 

Představení nových tváří značky Kinder, 2014 Představení nových tváří značky Kinder, 2014 Autor: profimedia.cz

Dara rozhodně není duší princezna, která by se nejlépe cítila v pudrových barvách a romantických šatech. Je to sportovkyně a rebelka, pokud si to ovšem příležitost žádá, dokáže se Dara jako mávnutím kouzelného proutku proměnit v elegantní královnu. 

Grand opening Priveé Envy, 2017 Grand opening Priveé Envy, 2017 Autor: profimedia.cz

Jak se módní styl Dary Rolins vyvíjel postupem času? Podívejte se do galerie:

Fotogalerie

20 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy