Nejstylovějším topem tohoto léta je košile s krátkým rukávem! Kde ji seženete?

Pokud chcete osvěžit šatník trendy a přitom univerzálním kouskem, kterého nebudete litovat, rozhodně sáhněte po košili s krátkým rukávem!

V angličtině se jí říká "camp skirt" a jde o košili volného rovného střihu s krátkým rukávem. Může mít rozhalenku, kapsy na prsou nebo zkrácenou délku, může být jednobarevná (hitem je safari nebo pastelové tóny) anebo hrát výrazným potiskem (ale ne tak výrazným jako mají havajské košile, které rovněž spadají do této módní kategorie). K vidění byla i na přehlídkách Fendi, Tory Burch nebo Rejina Pyo.

Ač se to možná nezdá, camp košile aspiruje na jeden z nejžhavějších letních trendů. Pokud už máte dost (i ve smyslu množství) sexy blůziček s princeznovskými výstřihy a balonovými rukávy, pak jistě oceníte trochu toho ležérního pánského stylu. Camp košili můžete ledabyle zastrkat do džín, trendy lněných kalhot i do saténové sukně. Ale nosit se dá v podstatě ke všemu, jak dokazuje street style z kodaňského fashion weeku, kde se tento módní kousek v létě těšil obzvlášť velké oblibě.

Kde právě teď seženete stylovou košili s krátkým rukávem? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.