Nejkrásnější šperky z valentýnských kolekcí. Vyberte si!

Blíží se svátek všech zamilovaných a s ním také ideální příležitost pro darování šperku. Vybrali jsme pro inspiraci z valentýnských kolekcí ty nejkrásnější prsteny, náhrdelníky, náramky i náušnice, ze kterých si vybere minimalistka i milovnice opulentních šperků. 

Pečlivě vybraný většinou potěší každou ženu. Důležité ovšem je, aby byl klenot vybrán podle vkusu budoucí nositelky. Pokud si nejste příliš jistí, podívejte se ženě do šperkovnice nebo sledujte, které šperky nosí nejčastěji. Zaměřte se na to, zda nosí zlato, nebo stříbro, a také na styl. Minimalistky si potrpí na nepříliš výrazné šperky, naopak pro některé šperky je důležité, aby dominovaly celému outfitu.

Ve valentýnských kolekcích aktuálně narazíte na nespočet šperků s motivy srdíček, která jsou pro svátek zamilovaných typická. Najdou se ovšem i šperky s amorovým šípem nebo třeba nápisem "love". Přestože jsou poněkud specifické, hodí se pro různé příležitosti, jako jsou třeba svatby nebo oslava výročí. Takže je obdarovaná rozhodně unosí i víckrát než jeden den v roce.

A ještě rada na závěr pro nesezdané páry. Prstýnek raději nekupujte, vaše partnerka by si mohla myslet, že ji žádáte o ruku. Raději vsaďte na náušnice, náhrdelník nebo náramek.

Tipy na šperky z valentýnských kolekcí najdete v galerii: