Náušnice, které ovládnou zbytek roku: Troufnete si na ně?

10. září 2020 • 06:00
Y/Project, AW 20 • Foto: profimedia.cz

Minimalistické kroužky, drobné barevné kamínky nebo mušličky... tak přesně tyhle náušnice můžete společně s plavkami, květinovými mini šaty a denimovými šortkami na pár měsíců uklidit. Na scénu totiž přichází úplně jiné!

Je pochopitelné, že náušnice, které dokonale ladí k průsvitnému kimonu a slaměnému klobouku, si příliš nebudou rozumět s pleteným svetrem nebo trenčkotem. Proto je spolu s obměnou šatníku třeba vybavit se i novou bižuterií.

Následující měsíce budou, co se šperků týče, dominovat náušnice. A nejméně do konce roku bude platit, že čím nápadnější budou, tím lépe. Minimalismus jde aktuálně stranou! O tom rozhodly už letošní jarní přehlídky v rámci módních fashion weeků. Své podzimní a zimní kolekce ozdobily nápadnými náušnicemi například značky Elie Saab, Valentino, Dries van Noten nebo Yohan.

Elie Saab, AW20 Elie Saab, AW20 Autor: profimedia.cz
Andrew GN, AW20 Andrew GN, AW20 Autor: profimedia.cz
Yohan, AW20 Yohan, AW20 Autor: profimedia.cz
Yohan, AW20 Yohan, AW20 Autor: profimedia.cz
Dries van Noten Dries van Noten Autor: profimedia.cz
Dries van Noten, AW 2020, Dries van Noten, AW 2020, Autor: profimedia.cz

Podtrženo, sečteno, nezáleží na tvaru ani materiálu, ale na velikosti. Náušnice zkrátka musí být vidět, dominovat a podtrhnout celý váš outfit. Sice to nejsou zrovna kousky na denní nošení, ale večeři nebo párty s nimi rozhodně vydržíte. A bezpochyby mají i své výhody. Svou nápadností zastoupí všechny ostatní šperky. Navíc se nemusíte trápit ani s vymýšlením složitého účesu, protože vypadají skvěle i k obyčejnému culíku nebo rozpuštěným vlasům. 

Tipy na stylové náušnice najdete v galerii: 

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy