Náušnice, které ovládnou zbytek roku: Troufnete si na ně?

Minimalistické kroužky, drobné barevné kamínky nebo mušličky... tak přesně tyhle náušnice můžete společně s plavkami, květinovými mini šaty a denimovými šortkami na pár měsíců uklidit. Na scénu totiž přichází úplně jiné!

Je pochopitelné, že náušnice, které dokonale ladí k průsvitnému kimonu a slaměnému klobouku, si příliš nebudou rozumět s pleteným svetrem nebo trenčkotem. Proto je spolu s obměnou šatníku třeba vybavit se i novou bižuterií.

Následující měsíce budou, co se šperků týče, dominovat náušnice. A nejméně do konce roku bude platit, že čím nápadnější budou, tím lépe. Minimalismus jde aktuálně stranou! O tom rozhodly už letošní jarní přehlídky v rámci módních fashion weeků. Své podzimní a zimní kolekce ozdobily nápadnými náušnicemi například značky Elie Saab, Valentino, Dries van Noten nebo Yohan.

Podtrženo, sečteno, nezáleží na tvaru ani materiálu, ale na velikosti. Náušnice zkrátka musí být vidět, dominovat a podtrhnout celý váš outfit. Sice to nejsou zrovna kousky na denní nošení, ale večeři nebo párty s nimi rozhodně vydržíte. A bezpochyby mají i své výhody. Svou nápadností zastoupí všechny ostatní šperky. Navíc se nemusíte trápit ani s vymýšlením složitého účesu, protože vypadají skvěle i k obyčejnému culíku nebo rozpuštěným vlasům.

Tipy na stylové náušnice najdete v galerii: