Na žluté vlně: Osvěžte svůj šatník cool barvou v různých odstínech!

Oficiální barvou letošního roku je sice korálová, ale zatím to vypadá, že ji válcuje hned několik jiných barev. Jedním z výrazných barevných trendů je třeba žlutá ve všemožných odstínech, která se k létu perfektně hodí! Osvěžte s ní svůj šatník. 

Citrusové barvy jsou pro léto jako stvořené. Jsou svěží, zábavné a neotřelé. Také právě proto byla jednou z nejoblíbenějších barev loňského roku oranžová. Letos je to pro změnu žlutá v různých tónech od citronové až po hořčicovou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mellow yellow back in LA💛 #ootd 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Dub 19, 2019 v 11:13 PDT

Věděla jste, že žlutá sluší všem? Rozhodně neplatí, že ji mohou nosit jen brunetky! Stačí ji jen umět správně kombinovat. A v létě s bronzovým opálením se kombinuje úplně snadno. Můžete se do ní obléknout od hlavy až k patě a neřešit odlišnost jednotlivých tónů. Jindy zase můžete nechat žlutou jen jako doplněk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nyder i den grad vores lille miniferie 😻

Příspěvek sdílený Karoline Dall (@karodall),Dub 27, 2019 v 5:48 PDT

A s kterými barvami si nejlépe rozumí? Téměř se všemi! Skvělou dvojici vytváří s bílou, růžovou, šedou, modrou, fialovou, červenou, černou i hnědou a také s populárními zvířecími vzory. Co se týče materiálů, žluté kousky vypadají naprosto skvěle v kombinaci se saténem a džínovinou. Tak hurá do nich!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Don’t look now but me and the scaffolding have turned up in the same outfit

Příspěvek sdílený Amy Bell (@little_magpie1),Pro 6, 2018 v 1:04 PST

Tipy na nákupy najdete v galerii: