Měkoučká & hřejivá pyžama pod stromeček i jen tak pro radost!

Hřejivé pyžamo na zimní lenošení ocení snad každá z nás. A proto je to také skvělý dárek k Vánocům. Vybraly jsme pro vás pyžama, která jsou nesmírně pohodlná, ale zároveň vypadají skvěle!

Zimní měsíce jsou skvělé, protože konečně můžeme bez výčitek lenošit celý den doma s knížkou nebo u televize. K dokonalosti chybí už jen měkoučké pyžamo, ve kterém nám bude pohodlně, teplo, ale také se v něm budeme cítit dobře.

Zapomeňte proto na staré tepláky a vytahané tričko poděděné po partnerovi. V tomhle domácím outfitu na vás akorát tak padne zimní deprese. Pokud ještě nevíte, co si přát pod stromeček, nebo vám chybí dárek pro sestru nebo kamarádku, krásné pyžamo je trefou do černého! Skvělé také je, že nemusíte nutně trefit velikost, jako když kupujete pro druhé jiné oblečení. Když je pyžamo trošku větší, rozhodně to není na škodu. Alespoň si u seriálového maratonu můžete dopřát o pár plátků vánočky víc.

Sametové pyžamo, C&A, prodává c-and-a.com, 19.90 €

Při pořizování pyžama se sice nemusíte trápit velikostí, ale je třeba se zamyslet nad materiálem. Pokud je vaší kamarádce stále zima, rozhodně vsaďte na maximálně hřejivá sametová nebo plyšová pyžámka. V opačném případě můžete pořídit třeba saténový set nebo klidně kraťásky.

Tipy na nejkrásnější pyžama najdete v galerii: