Letní šaty & sukně v podání plus size blogerek. Inspirujte se!

Každá z nás, bez ohledu na to, jakou nosíme velikost nebo kolik nám je, se chce v létě oblékat do pastelových barev, květinových vzorů a vzdušných šatů. Podívejte se, jak umí v létě nosit svá kila navíc zahraniční blogerky, které si rozhodně aktuální módní trendy nenechají upřít jen kvůli tomu, že se vymykají (hloupému) ideálu. 

Žhavé módní trendy rozhodně nejsou jen pro ženy, které mají postavu jako modelky Victoria's Secret. Naopak třeba takové zavinovací šaty vypadají na pořádných ženských křivkách mnohem lépe. Pokud máte pár kilo navíc a cítíte se tak skvěle, rozhodně se v létě neschovávejte do černých beztvarých šatů a volných kalhot. V květovaných zavinovačkách nebo třeba puntíkované midi sukni vám to totiž bude slušet mnohem více!

V případě, že si nevíte rady, jak správně letní kousky kombinovat, aby vaší postavě lichotily, inspirujte se u vybraných zahraničních (plus size) blogerek. Ty jsou důkazem, že když se máte ráda taková, jaká jste, budete vypadat naprosto neodolatelně i v saténové sukni, šatech na ramínka i ve výstředních barevných kombinacích.

Inspiraci najdete v galerii: