Kalhoty na červeném koberci: Od Marlene Dietrich po Julii Roberts!

Na letošním předávání Zlatých glóbů vybočila Julia Roberts z řady a stala se díky tomu jednou z nejsledovanějších žen celého galavečera. V modelu z dílny Stelly McCartney, který spojoval kalhoty i šaty, vypadala naprosto famózně. Které další slavné ženy v minulosti oslnily v kalhotovém modelu? 

Kalhoty, potažmo celý kalhotový kostým proslavila nejvíce herečka Marlen Dietrich. Od té doby už kalhoty z dámského šatníku nevymizely. I když například na červeném koberci vidíme v kalhotách častěji muže, čím dál častěji je za prvoplánovou róbu vymění i ženy.

Velkou milovnicí pánského stylu je rozhodně herečka Diane Keaton, jejíž pánský model z předávání Oscarů před patnácti lety se nesmazatelně zapsal do módní historie. Kouzlo kalhotových kostýmů objevila i mladší generace, jako například zpěvačka Rihanna, která před deseti lety oblékla na Met Gala černý smoking s nápadnými ramenními vycpávkami.

Diane Keaton

V poslední době si elegantní pánský styl osvojila i herečka Blake Lively, a to díky roli ve filmu Simple Favor, kde jako PR managerka známého módního návrháře podlehla luxusní pánské módě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🎼 Trying hard to look like Gary Cooper (super duper)... 🎶

Příspěvek sdílený Blake Lively (@blakelively),Zář 9, 2018 v 10:39 PDT

Jaké další slavné ženy oblékly ikonické kalhotové kostýmy? Podívejte se do galerie: