Jarní šatník pro minimalistky: Jaké kousky by vám neměly chybět?

Co nosí naše oblíbené módní ikony, když si nechtějí lámat hlavu s outfitem? Samozřejmě vsadí na minimalismus. Inspirujte se!

Minimalismus v módě už dlouho neměl tak sofistikovanou a současně přístupnou podobu. Ten letošní se totiž neveze na vlně strohého unisexu, ale umně kombinuje klasický pánský styl s ženskými vintage kousky, které jsme už kdysi nosily.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

When the sun is out ☀️

Příspěvek sdílený FUNDA CHRISTOPHERSEN (@fundachristophersen),Bře 20, 2019 v 1:40 PDT

Tomu všemu vévodí královna barev, kterou se minimálně pro tohle jaro stala béžová a která si dobře rozumí s decentními odstíny pastelově žluté nebo šalvějově zelené. Vrací se rovné džíny, bundy ovládá košilový střih a nezbytnou výbavou se stává béžový trenčkot. Móda se vrací ke svým základům, ale nejde až na dřeň, naopak oceňuje to, co fungovalo vždy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trench season 🧥

Příspěvek sdílený Leia (@leiasfez),Bře 20, 2019 v 2:26 PDT

Eleganci ve stylu 70. let tak přirozeně prostupují trendy z devadesátek a také současný stesk po bývalé návrhářce módního domu Céline Phoebe Philo, která se stala ikonou sofistikovaného ženského minimalismu. Volné trenčkoty, oversize blejzry, bundičky s páskem, šortky cyklistického střihu, bílý denim, jednobarevný satén a ultraminimalistické sandálky– to všechno patří k základní výbavě, se kterou vykouzlíte překvapivě mnoho kombinací.

Tipy na nákupy najdete ve fotogalerii.