Flitry v létě? Ano! Našli jsme pro vás ty nejkrásnější šaty na party

Rozhodně je to (na rozdíl od květinového vzoru na jaře) neotřelé spojení. Ale budete se divit, jak dobře funguje a že stojí za vyzkoušení!

Také v obchodě vždy bezpečně sáhnete po tom, co se třpytí, i když jinak jste založením spíše minimalistka? Flitrové šaty zkrátka lákají, ale současně tak trochu děsí – mohou působit příliš okázale anebo v horším případě kolotočářsky.

Na druhou stranu právě proto by vás mohly zajímat šaty, které se vyrojily v aktuálních kolekcích. Spojují je totiž ležérní střihy a jemné odstíny od zlaté přes bronzovou, stříbrnou, bílou až k pastelovým tónům. Tedy kombinace, která z riskantního kousku vytváří velmi nositelný a nenucený.

Pokud vás flitry lákají (nebo i jinak zdobené šaty, třeba ze třpytivého lurexu či lesklého brokátu), ale nechcete za takový výstřelek utratit příliš peněz, je teď nejlepší čas se porozhlédnout. Slevy jsou stále v plném proudu a i šaty jinak luxusní značky se dají získat za přijatelnou cenu. Až budete třímat pozvánku na slavnostní večer nebo prostě večírek, budete připravena!

Podívejte se do fotogalerie, jaké flitrové šaty jsme pro vás objevili v aktuálních kolekcích i výprodejích.