Džíny, svetr, kabát & chic: Inspirujte se zimní uniformou celebrit | Ženy.cz
 


Džíny, svetr, kabát & chic: Inspirujte se zimní uniformou celebrit

2. prosince 2019 • 06:00

Když dojde na opravdovou zimu, sahají i ty nejstylovější celebrity po nejvděčnější kombinaci: dlouhý kabát, teplý svetr a jakékoliv džíny. 

Nastává období, které bývá z módního hlediska nejnáročnějším. Období roláků a dlouhých kabátů, které nechceme odložit minimálně do března. Období, při němž se více než kdy jindy hodí mít v šatníku spolehlivé kousky, které jdou rychle k sobě a z nichž se dá poskládat takzvaná módní uniforma. Základem je dobře střižený kabát, trochu oversize a spíše pánského střihu, ideálně v nadčasových barvách, jako jsou černá, šedá, tmavomodrá nebo velbloudí.

Žádoucí siluetu, která vás jen tak nepřestane bavit, dotvářejí i boty a délka džín. Obecně platí, že kotníčkové vypadají dobře s 7/8 délkou nohavic (mrkváče můžete i trochu ohrnout). Velkým hitem letošního podzimu a zimy jsou také černé šněrovací boty, které mohou mít řadu podob – od viktoriánského tvaru přes devadesátkovou klasiku ve stylu martensek až po vojenská bagančata, která letos diktuje Prada nebo Bottega Veneta. 

Kendall JennerKendall Jenner

Podívejte se do fotogalerie na inspirativní „zimní uniformy“ známých hereček a modelek. 

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy