Džíny, svetr, kabát & chic: Inspirujte se zimní uniformou celebrit

2. prosince 2019 • 06:00
Jennifer Lopez • Foto: Profimedia.cz

Když dojde na opravdovou zimu, sahají i ty nejstylovější celebrity po nejvděčnější kombinaci: dlouhý kabát, teplý svetr a jakékoliv džíny. 

Nastává období, které bývá z módního hlediska nejnáročnějším. Období roláků a dlouhých kabátů, které nechceme odložit minimálně do března. Období, při němž se více než kdy jindy hodí mít v šatníku spolehlivé kousky, které jdou rychle k sobě a z nichž se dá poskládat takzvaná módní uniforma. Základem je dobře střižený kabát, trochu oversize a spíše pánského střihu, ideálně v nadčasových barvách, jako jsou černá, šedá, tmavomodrá nebo velbloudí.

Žádoucí siluetu, která vás jen tak nepřestane bavit, dotvářejí i boty a délka džín. Obecně platí, že kotníčkové vypadají dobře s 7/8 délkou nohavic (mrkváče můžete i trochu ohrnout). Velkým hitem letošního podzimu a zimy jsou také černé šněrovací boty, které mohou mít řadu podob – od viktoriánského tvaru přes devadesátkovou klasiku ve stylu martensek až po vojenská bagančata, která letos diktuje Prada nebo Bottega Veneta. 

Kendall Jenner Kendall Jenner Autor: Profimedia.cz

Podívejte se do fotogalerie na inspirativní „zimní uniformy“ známých hereček a modelek. 

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy