Bílý skořepinový kufr Belmont Valise Trolley, Delsey, prodává: Spartoo.cz, 3 385 Kč

Bílý skořepinový kufr Belmont Valise Trolley, Delsey, prodává: Spartoo.cz, 3 385 Kč Zdroj: archiv firem

Kulaté příruční zavazadlo, OOKONN, prodává: net-a-porter.com, €271
Příruční kufr Supply, Herschel, prodává: freshlabels.cz, 3 750 Kč
Bílý skořepinový kufr Essential Lite, Rimowa, 14 300 Kč
Kufr Andy Warhol, Eastpak, prodává: freshlabels.cz, 3 590 Kč
Mramorový kufr, Calpak, prodává: net-a-porter.com, €341
14
Fotogalerie

Cestujte stylově: Pořiďte si kufr, který nikdo nepřehlédne!

Je jedno, jestli se letos chystáte na týden do Chorvatska, prodloužený víkend v Říme nebo na delší dobu do USA. Cestovat musíte stylově! 

Letošní sezóna si přímo žádá o to, abyste ji procestovala s chic zavazadlem, které nebudete muset na pásu na letišti dlouze rozpoznávat od těch ostatních. Dejte šanci barvám, které budou v záplavě černých a šedých zavazadel zářit.

Výběr nového kufru záleží na tom, jakým dovoleným dáváte přednost. Pokud často lítáte na euro víkendy, určitě bude nejlepší kabinové zavazadlo na kolečkách. Na delší dovolené je samozřejmě vhodnější objemnější kufr. Při výběru designu se pořádně odvažte. Klidně nechte pro jednou rozhodnout i svou dětskou duši a odvažte se s pastelově růžovým kufrem nebo třeba roztomilými potisky plameňáků.

S novým kufrem můžete sladit i doplňky. Nezapomeňte na stylovou visačku a praktické pouzdro na cestovní doklady, díky kterému nebudete těsně před pasovou kontrolou hystericky prohrabovat celou kabelku.

#TheArtOfTravelling @the.simone took us to the wonderful setting of Santorini with our Limited Edition #SamsonitexVanGoghMuseum Almond Blossom collection. Stay tuned and discover her #TheArtOfTravelling story in the next days. #MySamsonite

Příspěvek sdílený SAMSONITE (@mysamsonite),Kvě 31, 2018 v 7:33 PDT

Žhavý trend

Aktuální módní trendy v zavazadlech neurčují, jakou barvu, velikost a tvar si máte vybrat. Podstatné je, aby byl váš kufr pořádně vidět! Ale přeci jen je tu jeden velký hit, který zrovna teď můžete na cestách vidět velmi často. Jedná se o samolepky! Těmi se dříve maskovaly drobné škrábance, promáčkliny i nečistoty. Dnes jsou samolepky velký trend! Na kufr si můžete nalepit jakýkoliv oblíbený motiv nebo třeba na cestách sbírat samolepky jednotlivých zemí či měst.

Polepený kufr má i módní ikona a influencerka Chiara Ferragni.

Ferragni sisters are ready for Paris ✈️ #TheBlondeSaladGoesToParis

Příspěvek sdílený Chiara Ferragni (@chiaraferragni),Čec 1, 2018 v 10:55 PDT

Doporučujeme

Načíst další články