Celebrity si zamilovaly zimní denimové bundy. Inspirujte se!

Denimová sherpa nebo také džínová truckerka – tak se nazývá zateplená bundička s kožíškem, kterou můžete nosit klidně i v zimě (když nemrzne). Kde ji pořídíte?

Denimová bunda je už dlouhá léta téměř povinnou jarní a letní uniformou, se kterou se velmi neradi před zimou musíme na nějaký čas rozloučit. Teď už je to jinak! V kurzu jsou totiž takzvané džínové sherpy, unisexové zateplené bundičky, ve kterých můžete vyrazit i v zimě. Stačí pod sherpu obléknout pletený svetr s rolákem a stylový zimní outfit je na světě.

Hřejivou džísku si zamilovaly i celebrity jako modelka Emily Ratajkowski nebo třeba zpěvačka Selena Gomez. V šatníku jich má několik i zpěvák a trendsetter Justin Timberlake. Jeho láska k denimovým sherpám se promítla i v jeho kolekci, kterou letos navrhl pro Levi's.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

SHOW STOPPER. #LEVIS X JUSTIN TIMBERLAKE . Allow us to introduce the Fresh Leaves Collection. A collaboration rooted in quality and authentic self-expression. Available in Levi’s® Stores, @nordstrom and at the link in bio.

Příspěvek sdílený Levi's (@levis),Říj 4, 2018 v 9:30 PDT

Díky tomu, že je tento kousek unisexový, se o ni klidně můžete dělit i se svým partnerem. Oversized velikost totiž ležérní styl ještě umocní.

Tipy na denimové sherpy najdete v galerii: