By Far

By Far Zdroj: Archiv By Far

Boty, které jsou pro Francouzky tím, čím byly manolky pro Carrie

Tak jako Carrie Bradshaw milovala své manolky a způsobila tím celosvětový věhlas značky Manolo Blahnik, jsou nyní na vzestupu zájmu boty, do kterých se zamilovaly Francouzky, a odtud se jejich popularita šíří dál. Mají jednoduchý design, jsou pohodlné, vyráběné s odpovědností vůči planetě a brzy zjistíte, že jedny v botníku nestačí. 

Boty, které si oblíbily francouzské módní ikony v čele s Jeanne Damas, jsou překvapivě z Bulharska. Značku By Far založily dvě sestry, dvojčata jménem Sabrina Bezuhanova a Valentina Gyosheva společně se svou švagrovou Denitsou Bumbarovou. Když přemýšlely, co jim na současném trhu chybí, položily si základní otázku: Jaké boty bych nosila každý den?

Mercredi, 18h34 🌞

Příspěvek sdílený Leia (@leiasfez),Čen 27, 2018 v 9:35 PDT

A tak jsou zde. Kvalitní boty z italské kůže, které mají na první pohled pohodlný a nadčasový design s nádechem vintage, a přitom vás (jako manolky Carrie Bradshaw) nezruinují. Netrvalo dlouho a první módní ikony vyznávající francouzský styl byly lapené. „Sandály, které se hodí úplně ke všem mým letním šatům,“ komentuje jedna z nich.

The sandals that go well with pretty much all your summer dresses - Colleen Pink Suede Slingback Shoes With Mesh Panel @imwimshop #IMWIMshop #newarrival #byfar · Photo credit: #AlexisForeman of #stylememos · · · · · · · · · · · #ss18 #vsco #pink #shoes #sandals #slingback #suede #leather #vacay #vacaystyle #vacation #vacationstyle #vacationvibes #vacationmode #fashion #fashionaddict #fashionphtography #fashionista #fashionstyle #fashiongram #fashionlover #ootd #onlineshop #taipei #taiwan

Příspěvek sdílený Ingrid (@ingridc17),Čen 7, 2018 v 2:35 PDT

S tím (ne)zruinováním je to samozřejmě přehnané. Ačkoli zakladatelky hovoří o tom, že jejich cílem bylo vytvořit dostupné modely, ceny jejich bot začínají na ceně 300 eur. Na druhou stranu opravdu „hrozí“, že je budete chtít nosit každý den a ke všemu.

Weekend goals 🐶 @blancamiro #byfarmuses

Příspěvek sdílený by FAR (@byfar_official),Čen 16, 2018 v 1:55 PDT