.

. Zdroj: Profimedia.cz

Blogerka dokazuje: I s 30 kily navíc můžete nosit podobné outfity jako Kate a Meghan!

Může být žena s kily navíc stejně chic jako vévodkyně Kate nebo Meghan, když použije podobné kousky oblečení? Odpověď nabízí plus-size blogerka Katie Sturino. 

Katie Sturino je slavná plus-size módní blogerka, kterou fanoušci sledují ze dvou důvodů. Jednak je baví její výzva #makemysize, kterou na Instagramu apeluje na módní značky, aby šily oblečení i pro ženy větších velikostí. Sama Katie má americkou velikost 16 (neboli 44), ačkoli svůj webový blog nazvala The 12ish style, tedy podle velikosti 12, kterou měla před pár lety a která odpovídá naší 40.

Často proto v převlékacích kabinkách módních značek naráží na problém – ani s největší dostupnou velikostí se nedostane dál než přes boky nebo přes prsa. Současně však Katie Sturino rozdává cenné tipy na značky, kde naopak pořídíte džíny, podprsenky či halenky v rozšířeném spektru velikostí.

Další důvod je bezesporu ten, že Katie pod hashtagem #supersizethelook napodobuje outfity slavných žen a snaží se dokázat, že v nich dokáže vypadat stejně dobře jako Gigi Hadid, Alexa Chung, Victoria Beckham nebo třeba Emily Ratajkowski. A samozřejmě nemůže vynechat ani módní ikony v posledních letech asi nejvlivnější – vévodkyně Kate a Meghan. A jak blogerka připomíná, není to o tom porovnávat, komu to sluší více, ale podpořit silnější ženy, aby se nebály podobných kombinací.