5 zvláštních doplňků, které budeme nosit na podzim

10. srpna 2020 • 06:00
 • 5 zvláštních doplňků, které budeme nosit na podzim

  Každá sezona má své velké trendy a pak také ty malé, které mohou být tvořeny zajímavými doplňky. Podívejme se na ty, které budou definovat podzim a zimu 2020.

  Kříže

  Letošní podzim se ponese ve znamení zdobné dekadence a křesťanské mystiky. Comeback slaví motiv kříže, který bude součástí výrazné bižuterie, ale i pásků. Kromě řetízků ho budou doprovázet i perly či blyštivé kamínky. Nebo dáte přednost chladnému kovu ve stylu Gucci?

  Chanel Chanel Autor: Profimedia.cz
  Gucci Gucci Autor: Profimedia.cz
 • Asymetrické náušnice

  Buď jen jedna, nebo aspoň každá jiná. To je heslo, které letos na podzim platí pro náušnice a na přehlídkách ho ctila řada návrhářů a značek. Výrazné náušnice jsou opět velkým trendem, nicméně efektu docílíte, i když jednu necháte doma anebo promícháte dva sety.

  Balmain Balmain Autor: Profimedia.cz
  Ports 1961 Ports 1961 Autor: Profimedia.cz
 • Řetězové pásky

  Pásek bude obecně jedním z nejvýznamnějších doplňků tohoto podzimu. Díky němu totiž vykouzlíte trendy siluetu sedmdesátých let. Nosit se budou pásky kožené, s výraznými sponami, které mohou evokovat středověké šperky. Ke slovu se dostanou i řetízkové pásky, které se tentokrát nenosí na holé břicho, ale přes šaty či kabát.

  Celine Celine Autor: Profimedia.cz
  Mark Fast Mark Fast Autor: Profimedia.cz
 • Bekovky

  Podzimní trendy budou hodně ženské, budou se nosit šaty, kozačky, výrazné šperky a pásky a štíhlá silueta 70. let. Trochu toho pánského šmrncu však může dodat bekovka ve stylu Davida Beckhama. Podle stylistů by však měla být posazena trochu na stranu.

  Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana Autor: Profimedia.cz
  Akris Akris Autor: Profimedia.cz
 • Kabelky s beránkem

  Letošní rok se nese ve znamení sedmdesátek, což se na podzim projeví návratem oblíbeného beránkového lemování nejen na kabátech, ale i na kabelkách. S nepřehlédnutelným kouskem přichází Bottega Veneta, která v segmentu kabelek patří k velkým trendsetterům. Prosadí se i tahle třásňová „ovčí“ kráska?

  Dior Dior Autor: Profimedia.cz
  Bottega Veneta Bottega Veneta Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy