Caroline Daur

Caroline Daur Zdroj: profimedia.cz

4 barevné kombinace, které jsou zárukou chic outfitu!

Vybrali jsme pro vás neotřelé barevné kombinace, které společně dokonale fungují. Jsou to barvy, které k sobě zdánlivě nepatří, ale opak je pravdou. Tyto barevné kombinace vám zaručí, že váš outfit bude vypadat luxusně a stylově!

Khaki & koňaková

Barvy, které jsou na první pohled ideální pro outdoorové oblečení, umí být i prudce elegantní. Především, když se společně kombinují. Nejlepší volbou jsou khaki šaty (sukně, halenka i kalhoty) a doplňky v koňakovém odstínu. V opačném případě tato kombinace nefunguje tak spolehlivě. Nebojte se přidat zlatou bižuterii.

Pamatujte také na to, že ne každému zemité odstíny sluší. Tuto kombinaci si zamilují především brunetky a ženy s tmavším odstínem pleti, blondýnky s alabastrovou kůží by od nich měly dát ruce pryč.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🐊🐊🐊

Příspěvek sdílený Monikh Dale (@monikh),Pro 9, 2018 v 5:46 PST

Další barevné kombinace najdete na další stránce >>

Pokračování 2 / 4

Bledě modrá & žlutá

A teď barevná kombinace, která je narozdíl od té předchozí pro skandinávské typy jako stvořená. Míchání pastelových odstínů nemusí vždy dělat dobrotu, ale v případě modré a žluté je to sázka na jistotu. Spojení teplejšího a chladnějšího tónu vytváří svěží, originální a luxusně působící model, se kterým zazáříte při jakékoliv příležitosti. Při výběru šperků sáhněte po stříbrných a štrasových.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Last week @buchererfinejewellery invited me into their shiny new Selfridges boutique before opening hours. Safe to say trying on diamonds in an empty department store is worth getting up early for.

Příspěvek sdílený Jessie Bush (@wethepeoplestyle),Srp 6, 2018 v 9:15 PDT

Pokračování 3 / 4

Krémová & béžová

Ideální barevné párování pro vyznavačky minimalismu. Spojení elegantních tónů krémové a béžové je nadčasové a prudce elegantní. V tomto případě nezáleží na tom, který odstín bude v převaze, úspěch je zaručen v obou případech. K outfitu ještě přidejte černé doplňky (boty, kabelku, pásek) a je hotovo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Details🕊 #ootd #boholuxe #rockytakesstockholm #stockholmfashionweek 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Srp 30, 2017 v 10:17 PDT

Pokračování 4 / 4

Růžová & červená

Barevné spojení, které bylo ještě donedávna tabu, patří aktuálně mezi nejstylovější. Můžete vsadit na tlumené tóny, ale i sytě zářivé barvy. Elegantní a zároveň provokativní kombinace těchto dvou živých barev je jako stvořená pro jarní dny. Doplňky pak vybírejte velmi střídmé, klidně tón v tónu s vaším outfitem. Skvělou třešničkou na doladění outfitu jsou perlové šperky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

❤️💗❤️💗❤️

Příspěvek sdílený Hanna Stefansson (@hannastefansson),Čen 17, 2018 v 12:20 PDT