25 stylových lodiček a sandálků na podpatku do 6 cm!

Kdo by nemiloval krásné střevíce a lodičky! Možná ty z nás, které si nepotrpí na vysoké podpatky. Naštěstí "kitten heels" jsou stále žhavým trendem, takže nebyl problém vybrat pro vás z nejnovějších kolekcí ty nejhezčí!

Jaro se letos hlásí o slovo příjemně brzy, a tak vůbec není od věci pomýšlet na boty, které obyčejně vytahujeme z krabic až v dubnu nebo v květnu. Páskové sandálky, muletky (lodičky s odhalenými patami) nebo tzv. Mary Jane, což jsou v podstatě balerinky na širším podpatku a s páskem přes kotník– ty všechny vás v nových kolekcích potěší nízkým nebo středním podpatkem, který vám dodá jistější chůzi. A i když teploty zatím nejsou vysloveně jarní, nezdráhejte se je klidně nosit i s punčocháči.

Až si budete vybírat ty svoje, pak pamatujte i na současné trendy. Páskové sandálky jsou letos opravdu minimalistické, žádné zbytečné zdobení navíc. Vintage nádech jim dodává hranatá špička nebo tzv. francouzský podpatek (rozšířený nahoře a dole a uprostřed ztenčený). Muletky pro změnu zdobí retro hranaté spony.

25 stylových lodiček a sandálků najdete ve fotogalerii.