15 nejstylovějších halenek, košil a topů se zvířecími vzory

Leopard, tygr, zebra a dokonce i žirafa nyní kralují současné módě. Už jste je pustila do svého šatníku?

S leopardím a podobnými vzory je to ošidné. Hranice mezi tím, jestli působí lacině, anebo naopak luxusně, je velmi tenká. Nicméně současná móda se doslova vyžívá v nadsázce a všem, co je trochu přes čáru, a návrháři v závěsu s módními influencery neúnavně posouvají hranice toho, co nám připadá cool a co už trapné. Leopardí vzor dohromady s barevnou kostkou? Super! Nebo dáte přednost kombinaci s kytičkami? Není problém!

Ve světle takových odvážných miš mašů se samotný leopard začíná jevit jako klasický a nadčasový vzor, který se v podobě halenky probojoval na roveň černého roláku anebo bílé košile– s džínami a červenou rtěnkou dokáže vytvořit kombinaci, ke které se člověk rád vrací.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

sunday plans? 🥞✍🏻👩🏼‍💻💅🏻🛁🛏

Příspěvek sdílený 🕊 (@carodaur),Lis 17, 2018 v 11:17 PST

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Such a beautiful morning☀️

Příspěvek sdílený Thora Valdimars (@thora_valdimars),Lis 16, 2018 v 12:22 PST

Na druhou stranu i tento trend se stále vyvíjí. Po klasickém leopardovi jsme se zamilovali do jeho červené verze a nakonec propadli i tygřímu vzoru. Letí satén nebo i transparentní materiály, které tomuto sexy vzoru propůjčí ještě rafinovanější tvář. Ženskost a eleganci pro změnu dodají balonové rukávy à la Dynastie. Proti tomu už kráčí trend upnutého roláku, který připomíná cyklistický trikot a nosí se třeba pod košili. Zvířecí vzory se nás zkrátka jen tak nepustí!

Kde koupíte stylovou halenku se zvířecím vzorem? Podívejte se do fotogalerie.