15 nejstylovějších halenek, košil a topů se zvířecími vzory | Ženy.cz
 


15 nejstylovějších halenek, košil a topů se zvířecími vzory

10. ledna 2019 • 06:00
Módní influencerka Chloe Chill na fashion weeku v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Leopard, tygr, zebra a dokonce i žirafa nyní kralují současné módě. Už jste je pustila do svého šatníku?

S leopardím a podobnými vzory je to ošidné. Hranice mezi tím, jestli působí lacině, anebo naopak luxusně, je velmi tenká. Nicméně současná móda se doslova vyžívá v nadsázce a všem, co je trochu přes čáru, a návrháři v závěsu s módními influencery neúnavně posouvají hranice toho, co nám připadá cool a co už trapné. Leopardí vzor dohromady s barevnou kostkou? Super! Nebo dáte přednost kombinaci s kytičkami? Není problém!

Ve světle takových odvážných miš mašů se samotný leopard začíná jevit jako klasický a nadčasový vzor, který se v podobě halenky probojoval na roveň černého roláku anebo bílé košile  s džínami a červenou rtěnkou dokáže vytvořit kombinaci, ke které se člověk rád vrací. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

sunday plans? 🥞✍🏻👩🏼‍💻💅🏻🛁🛏

Příspěvek sdílený 🕊 (@carodaur),Lis 17, 2018 v 11:17 PST

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Such a beautiful morning☀️

Příspěvek sdílený Thora Valdimars (@thora_valdimars),Lis 16, 2018 v 12:22 PST

Na druhou stranu i tento trend se stále vyvíjí. Po klasickém leopardovi jsme se zamilovali do jeho červené verze a nakonec propadli i tygřímu vzoru. Letí satén nebo i transparentní materiály, které tomuto sexy vzoru propůjčí ještě rafinovanější tvář. Ženskost a eleganci pro změnu dodají balonové rukávy à la Dynastie. Proti tomu už kráčí trend upnutého roláku, který připomíná cyklistický trikot a nosí se třeba pod košili. Zvířecí vzory se nás zkrátka jen tak nepustí! 

Kde koupíte stylovou halenku se zvířecím vzorem? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

16 fotografií


Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy