Měsíc módy

Muži, zpozorněte: Tyhle šperky rády dostáváme!

18. října 2017 • 06:00
• Foto: istock.com

Pánové, čas od času můžete svou kreativitu při vymýšlení dárků pro nás vypustit. Víte proč? My se totiž občas spokojíme i se šperkem. Nemusí to být nutně prsten s diamantem, i když samozřejmě se mu nebráníme. Radost nám však udělá i jednoduchý náramek, nápadná brož nebo třeba hodinky, které rozhodně mezi šperky patří! 

Andrea, módní a kosmetická redaktorka

Dárky miluji! Ať už je pod balicím papírem ukrytá třeba jen drobnost, při jeho rozbalování mě vždycky ovládne euforie a pocit štěstí. V poslední době jsem si oblíbila minimalistické šperky, které můžu nosit pořád, i když mám na sobě zrovna džíny a basic tričko nebo třeba černé pouzdrovky. Mám zálusk na minimalistický náramek švédské značky Triwa (doufám, že to čteš, Ježíšku). To je přesně typ šperku/doplňku, na kterém si právě teď ujíždím. 

Minimalistický náramek Triwa, vemzu.cz, 1869 Kč Minimalistický náramek Triwa, vemzu.cz, 1869 Kč Autor: archiv firem

Tereza, grafička

Ačkoliv se mi blíží třicítka, jsem tak trochu infantilní. Nedávno jsem si pořídila naprosto skvělou mikinu s Mickey Mousem, a tak přesně vím, který šperk mi právě teď chybí v mojí sbírce. Kolekce Disney od Pandory je dělaná přesně pro mě. Korálek s dětským, ale pro mě naprosto kouzelným motivem Mickey Mouse zkrátka nutně potřebuji!

Pandora, kolekce Disney Pandora, kolekce Disney Autor: archiv firem

Irena, editorka

Jelen a já, to byla láska na první pohled. Nejdřív to byly náušnice, potom náhrdelník, potom brož a těch může být nepočítaně. Je chybou myslet si, že pokud žena doma jednoho jelena má, dalšího nepotřebuje. Kdepak. Jelení zvěř žije ve stádech, píše se to koneckonců v přírodovědných knihách a čím více barev a velikostí je ve stádu zastoupeno, tím lépe. A ještě jedna maličkost: Jelen, ten jediný, první a nejkrásnější je ten od Deers.

Jeleni z Deers Jeleni z Deers Autor: archiv firem

A když už jsme u těch zvířátek...někdy jsou dny, kdy má člověk náladu na takový ten pařížský chic outfit a přemýšlí, který drobný šperk by to celé podtrhl. Aby byl ženský, elegantní a zároveň originální a tak trochu vystihoval to, co máte ráda. Naštěstí je tu KARL LAGERFELD a jeho kolekce šperků pro ženy. Náramky, náhrdelníky, prsteny a náušnice jsou pozlaceny klasickým zlatem, růžovým zlatem nebo galvanizovaným rhodiem a posety krystaly Swarovski. Jsou vtipné, jsou luxusní a jsou chic. 

Náramek z první kolekce šperků KARL ve spolupráci se Swarovski, 1799 Kč Náramek z první kolekce šperků KARL ve spolupráci se Swarovski, 1799 Kč Autor: archiv firem

Ivona, redaktorka

Můj muž si nedávno koupil krásné hodinky, což ve mně nastolilo otázku, jestli bych si tento elegantní doplněk také nedopřála. V posledních letech mě na instagramových fotkách vždycky zaujaly hodinky Daniel Wellington. Jsou krásně minimalistické, takže bych nemusela řešit, jestli se mi hodí k oblečení či k jiným šperkům. V nabídce eshopu 24time.cz bych si vybrala model s černým ciferníkem, ideálně lemovaný barvou růžového zlata nebo stříbrnou. 

Hodinky Classic Black Sheffield Silver, Daniel Wellington, 24time.cz, 4790 Kč Hodinky Classic Black Sheffield Silver, Daniel Wellington, 24time.cz, 4790 Kč Autor: 24time.cz

Petra, redaktorka

Miluji barvy, protože mi dávají energii a dokážu jimi podtrhnout, jak se cítím. A šperky, ty ještě víc. Každý, který mám, mi někoho nebo něco připomíná. Takže když obě mé lásky mohu spojit, jsem nadšená. Proto odesílám do mého wishlistu, kam má přístup zejména můj manžel, odkaz na barevný stříbrný prstýnek značky Klenoty Aurum. Jak samy říkají, "šperky nejsou hřích", a tak proč jich nemít víc. Proto přihazuji ještě jeden. 

Pestrobarevný dámský prsten, Klenoty Aurum, 1090 Kč Pestrobarevný dámský prsten, Klenoty Aurum, 1090 Kč Autor: archiv firem

Náramek. Pro mě, nebo pro dceru? Budeme se střídat. Myslím, že barevné korálky z achátu, tygřího oka a jaspisu rozveselí i to nejsmutnější oko. A její úsměv na tváři je pro mě nejvíc. Takže připisuji poznámku: Pro mě a pro Elenku. Díky lásko.

Barevný náramek pro štěstí, Klenoty Aurum, 490 Kč Barevný náramek pro štěstí, Klenoty Aurum, 490 Kč Autor: archiv firem

Další tipy najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

17 fotografií

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek