Proč nám Francouzky připadají tak krásné? Inspirujte se jejich triky

„Pro Francouzky je krása něco, co má být zdrojem potěšení. Protože když se cítíte dobře, vypadáte dobře,“ uvažuje Mathilde Thomas, zakladatelka francouzské kosmetické značky Claudile, v čem tkví to jejich je ne sais quoi. Když to srovnáte například s hollywoodským ideálem krásy, který je založený na permanentním odříkání a vylepšování, je zřejmé, proč ženy z celého světa tak vzhlíží právě k Francouzkám (byť je jasné, že ne každá vypadá jako Jeanne Damas).  

Francouzky zkrátka nepůsobí ani uťápnutým, ale ani příliš urputným dojmem. Nemusí maskovat všechny své chyby, netouží vypadat jako panenky Barbie, nepotřebují zkoušet každý nový produkt nebo trend. Přesto o sebe rády pečují a krášlí se, jen k tomu nepotřebují barvičky, třpytky, nalepovací řasy, gelové nehty a jiné náhražky. Naopak, vystačí si s málem. A když se zamilují do určitého produktu, jsou mu věrné celý život.

Francouzky jsou, co se týče krásy, v podstatě takovými minimalistkami. Mají pár triků, kterých se drží, ať je jim dvacet nebo padesát. Přečtěte si, které to jsou.