Měsíc módy

Pásek s maxi sponou: Výrazný doplněk, který noste přes šaty i přes kabát

1. října 2018 • 06:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Ani na podzim, kdy se halíme do oversize kabátů, se nemusíme vzdávat ženské siluety. Poděkujme za to trendu výrazných pásků!

Módní doplňky s námi v posledních sezónách hrají zajímavou hru. Sluneční brýle a kabelky se postupně zmenšují tak, že pomalu pozbývají svých funkcí, zatímco jiné nabývají až surrealistických rozměrů. Máme na mysli především extra velké slaměné klobouky, které byly k vidění na přehlídce Miu Miu a francouzského návrháře jménem Jacquemus. A teď jsou tu pásky, které musely v poslední době ustupovat stylovým ledvinkám, avšak nyní se vracejí ve vší parádě a jednoznačně chtějí patřit do týmu oversize doplňků – jsou nejen široké, ale mají i maxi spony.

Street style v Miláně Street style v Miláně Autor: Profimedia.cz
Street style v Miláně Street style v Miláně Autor: Profimedia.cz
Street style v Miláně Street style v Miláně Autor: Profimedia.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I got news for you 🗞 Photo by @thestylestalkercom

Příspěvek sdílený EMILI SINDLEV (@emilisindlev),Srp 19, 2018 v 5:02 PDT

Patrné je to i ze street style fotografií, které doprovázejí právě probíhající týdny módy. Paříži jednoznačně vévodil kožený pásek s písmenem D jako Dior (dostupný je pouze v butiku Dior). Letí i maxi hranaté a kulaté spony, které evokují sedmdesátá léta, k nímž se přidávají současné trendy zvířecích potisků. Široké pásky se nosí hlavně přes šaty a overaly, ale také přes kabáty (pokud jimi nejsou opatřeny) – dejte jim šanci a uvidíte, jaký zázrak s podzimním outfitem dovedou.

Podívejte se do fotogalerie, jaké trendy pásky jsme pro vás objevili v aktuálních kolekcích.

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek