Nejstylovější slavné maminky: Komu to sluší i cestou na hřiště?

Slavných hereček, modelek nebo třeba návrhářek, které dokážou zazářit na červeném koberci, je nepočítaně. Však také mohou spoléhat na práci zkušených stylistů. V soukromí už ale řada z nich své outfity neřeší, obzvlášť když jdou jen tak na procházku s dětmi. A teprve tehdy se ukáže, které z nich mohou aspirovat na módní ikony. 

Jak se změní šatník nebo styl po porodu? Někomu hodně a někomu vůbec. Zatímco vévodkyně Kate se už po pár týdnech vrací ke svým starým outfitům, její švagrová, vévodkyně Meghan, i po několika měsících nosí šaty z období těhotenství.

To herečka Sienna Miller svůj styl s mateřstvím změnila záměrně a radikálně – před patnácti lety byla začínající herečkou, ale média v ní viděla hlavně přítelkyni Judea Lawa a ikonu stylu boho chic. Všech nálepek se Sienna zbavila, aby získala více respektu a také soukromí pro svou dceru Marlowe. Její současný styl je praktičtější, civilnější, ale stále hodně inspirativní.

Herečka Eva Longoria se pro změnu po porodu syna našla a kdekoli se ukáže, tam oslňuje perfektními outfity. Katie Holmes kdysi pronásledovali paparazzi i kvůli dceři Suri, která byla považována za malou módní ikonu. Dnes se naštěstí zase role obrátily. A pak je tu Victoria Beckham, která současně s tím, jak rozvíjí svůj módní byznys, upevňuje rodinou značku Beckham. Její síla tkví zkrátka v rodině, která ji doprovází i na všechny přehlídky.

Modelkám Cindy Crawford a Kate Moss už pomalu šlapou na paty jejich dospívající dcery, které rády kopírují jejich styl z devadesátek. A co české módní ikony? Jestli někoho sledovat na Instagramu, pak je to návrhářka Ivana Mentlová a modelka Zuzana Stráská.

HTML box 56058

HTML box 56059

Kdo jsou nejstylovější maminky současnosti? Podívejte se do fotogalerie.