Měsíc módy

Ikona Kaia Gerber: Co se můžete naučit od 18leté dcery Cindy Crawford?

4. října 2019 • 06:00
Kaia Gerber je dcerou supermodelky Cindy Crawford • Foto: Profimedia.cz

Kaia Gerber letos v září oslavila teprve osmnáctiny a už teď patří mezi nejznámější vycházející hvězdy modelingu. Částečně samozřejmě proto, že je dcerou Cindy Crawford, po které zdědila perfektní předpoklady a kontakty do nejvyšší společnosti. Částečně ale i proto, že Kaia vystupuje velmi profesionálně, civilně až pokorně, což se projevuje i na jejím stylu.

Na rozdíl od jiných slavných dcer, které ovládají současný modeling (ano, máme na mysli sestry Hadidovy nebo Kendall Jenner), se Kaia Gerber obléká veskrze prakticky a nenuceně. Možná i proto, že na molu bývá za největší hvězdu, si v soukromí potřebuje udržet jistou míru "normálnosti". A ačkoli je Kaia mladinká, svým stylem může inspirovat klidně i ženy 40+!

Kaia Gerber Kaia Gerber Autor: Profimedia.cz

Mezi základní pilíře jejího šatníku totiž patří klasické, rovně střižené džíny a oversize saka pánského stylu, kterých už musí mít doma pěknou sbírku. A conversky. Jednoduché a přitom tato kombinace obstojí na většině schůzek, v práci i na kafi s kamarádkou. Její styl je také plný odkazů na rané devadesátky, kdy módní Olymp opanovala její máma Cindy společně s Claudií, Naomi, Christy nebo Lindou. Kaia miluje kožené blejzry a trenčkoty a také tehdejší minimalismus.

A když má chuť zahrát si na romantičtější, vezme zavděk vintage stylem Francouzek  ráda nosí šaty či sukně s drobným vzorkem kytiček či puntíků a k tomu zkrácený kardigan. Nic složitého, o to víc však inspirativní!

Kaia Gerber Kaia Gerber Autor: Profimedia.cz

Baví vás outfity, jaké nosí Kaia Gerber? Více jich najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek