Měsíc módy

Celebrity a jejich oblíbené kabelky: Kde seženete podobné?

8. října 2019 • 06:00
 • Co mají společného Katie Holmes, Lucy Boynton nebo Sienna Miller? Kromě toho, že jsou to slavné herečky, mají také inspirativní styl. Na jaké kabelky nedají dopustit?

  Katie Holmes  3.1 Phillip Lim

  Katie Holmes se nedávno nečekaně vyhoupla zpět mezi módní ikony, když mávala na taxi v kašmírovém kardiganu Khaite a "náhodou" u toho ukázala stejně sladěnou podprsenku. Od té doby z ní média nespouštějí oči. Na Katie je sympatické, že má velmi civilní a nositelný styl, který se mimo jiné projevuje věrností jedné či dvěma kabelkám. V poslední době si Katie oblíbila malou messenger kabelku na řetízku značky 3.1 Phillip Lim. Model se jmenuje Alix Flap a stále je k dostání na Shopbop.com.

  Katie Holmes Katie Holmes Autor: Profimedia.cz
  Katie Holmes Katie Holmes Autor: Profimedia.cz
  Alix Flap, 3.1 Phillip Lim, 895 $, prodává Shopbop.com Alix Flap, 3.1 Phillip Lim, 895 $, prodává Shopbop.com Autor: Archiv firem
 • Lucy Boynton – Celine

  Herečka Lucy Boynton, kterou znáte z filmu Bohemian Rhapsody, neteskní po staré éře značky Céline. Naopak je jednou z těch, která se hrdě staví za Celine s krátkým e. Oblíbila si totiž kabelku Triomphe, která sice stále stojí na čistých tvarech, ale současně ji korunuje zlatá zdobná zapínací spona. Lucy bývá vídána s crossbody modelem Teen Triomphe, kterou má v tmavě červené a také černé barvě. V mnoha různých barvách a variacích je k mání na www.celine.com.

  Lucy Boynton Lucy Boynton Autor: Profimedia.cz
  Lucy Boynton a Rami Malek Lucy Boynton a Rami Malek Autor: Profimedia.cz
  Teen Triomphe, Celine, 67 000 Kč, www.celine.com Teen Triomphe, Celine, 67 000 Kč, www.celine.com Autor: Archiv firem
 • Sienna Miller – Frame

  Herečka Sienna Miller bývá v soukromí často spatřena s nepřehlédnutelnou žlutou kabelou na rameni. Tento "shopper" je od americké značky Frame, nese název Les Second a existuje v mnoha barevných i tvarových variantách. Sienna má kromě žlutého odstínu také vínový. Kabelka Frame se bohužel dá objednat jen ze zámoří, pošle vám ji například e-shop Nordstrom.com. 

  Sienna Miller Sienna Miller Autor: Profimedia.cz
  Sienna Miller Sienna Miller Autor: Profimedia.cz
  Les Second Medium Tote, Frame, 11 342 Kč, prodává Nordstrom.com Les Second Medium Tote, Frame, 11 342 Kč, prodává Nordstrom.com Autor: Archiv firem

  Kde seženete kabelky ve stylu celebrit? Podívejte se do fotogalerie.

  Fotogalerie

  9 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek