Party make-up podle herečky z Bohemian Rhapsody Lucy Boynton

Ve filmu Bohemian Rhapsody osudovou ženou Freddieho Mercuryho, v reálném životě partnerkou jeho představitele Ramiho Maleka. A na červeném koberci novou ikonou, která poutá nejen svými šaty, ale především svým make-upem. To je ve zkratce mladá americká herečka Lucy Boynton, která se nebojí vyrazit do nejvyšší společnosti s linkami ve tvaru kočičích oušek nebo s červenými stíny na očích. Pokaždé jiná, pokaždé originální. 

Lucy Boynton nám hodně připomíná jinou módní ikonu, kterou jsme milovali před deseti lety, Siennu Miller. Obě se narodily v New Yorku a posléze vyrůstaly v Londýně a oběma závidíme jejich ležérní blond vlny ve stylu vstala a šla. Ale zatímco Sienna byla hlavně ikonou street style módy, Lucy se za posledních pár týdnů stala influencerkou v oblasti krásy a líčení. Vděčí za to své make-up guru Jo Baker, která pro ni pokaždé vymyslí něco zcela nového a originálního, co dokáže křehce krásná Lucy perfektně prodat.

A ještě lepší je objevovat, kolik kreativní práce za tím stojí. Linky ve stylu Twiggy ve skutečnosti inspirovaly dráty elektrického vedení, líčení z Bafta pro změnu rybí ocas chňapala červeného. Jo Baker na Instagramu sdílí veškerou svou inspiraci architekturou a méně známými zákoutími Londýna počínaje a růžovým pudinkem konče (doporučujeme zkouknout na Instagramu její Stories). Výsledkem jsou ale looky, které hodně baví a inspirují!

Líčení Lucy Boynton se stává hitem Internetu. Podívejte se na další inspiraci.