Žádný sprcháč a deodorant. Tyhle kosmetické sety udělají radost každé ženě! | Ženy.cz
 


Žádný sprcháč a deodorant. Tyhle kosmetické sety udělají radost každé ženě!

27. října 2018 • 06:00
• Foto: istock.com

Nechceme vás strašit, ale pomalu je čas začít alespoň promýšlet, jaké dárky letos svým blízkým pořídíte. Říká se, že kosmetické sety, které většinou obsahují sprchový gel, tělové mléko a deodorant, patří mezi nejméně originální dárky. Ovšem existují i takové dárkové kazety, které si obdarovaná naprosto zamiluje! Vybraly jsme pro vás ty nejlepší!

Stále si nejste jistá, jestli kosmetické kazety jsou ten pravý dárek? Zatímco deodorant opravdu druhému nedokáže, že jste se při výběru dárku snažila, vhodně vybrané kosmetické sety to zvládnou. Stačí se zaměřit na to, co má obdarovaná ráda. Tak třeba, když vaše kamarádka zbožňuje rtěnky, pořiďte jí sadu tří luxusních rtěnek v jejích oblíbených odstínech.

Zbožňuje vaše maminka svěží vůni meruněk nebo opojnou levanduli? Dárková kazeta pleťové kosmetiky s její oblíbenou vůní ji rozhodně potěší. A další skvělý tip, pokud někdo, komu chcete dát dárek, často cestuje, rozhodně ho potěší sada kosmetických miniaturek. Stačí zkrátka nekoupit první kosmetickou sadu, na kterou narazíte, ale svůj nákup nejprve pořádně promyslet. A také většinou platí, že to, co potěší vás, potěší i vaše blízké. 

Tipy na úžasné dárkové kazety najdete v galerii:

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy