Žádný sprcháč a deodorant. Tyhle kosmetické sety udělají radost každé ženě!

Říká se, že kosmetické balíčky patří spolu s ponožkami mezi ta největší vánoční zklamání. S takovým přesvědčením je ale potřeba se rozloučit. Dárkové sety plné pečujících pokladů i výrazného líčení jsou možná sázkou na jistotu, zároveň ale umí překvapit nejen designovým obalem, ale také kvalitními produkty, které obdarovanému zlepší pleť i den.

Není žádným tajemstvím, že rok 2021 se z velké části nesl v duchu kvalitní péče o sebe, svou pleť, tělo i psychické zdraví. Pravidelným kosmetickým rituálům i potřebnému relaxu propadly dokonce i ženy, pro které dříve beauty péče znamenala nanejvýš ranní aplikaci krému. Tato chuť o sebe více pečovat i celkový nárůst zájmu o kvalitní, často přírodní produkty se výrazně projevuje i v letošní nabídce vánočních kosmetických sad a boxů.

TIP NA VIDEO: Jak kosmetické balíčky zabalit? To se dozvíte ve videu!

Často tak v dárkové kazetě naleznete nejen pečující či make-upové produkty, ale také další doplňky, které vám pomohou se cítit jako královna. Mezi takové patří například masážní destičky gua sha, chladící rollery nebo třeba uklidňující CBD kapky, masky na spaní či svíčky pro navození ještě většího relaxu.

Pokud tedy stále tápete, co milovaným ženám, maminkám, kamarádkám nebo přítelkyním pořídit, podívejte se do naší galerie. Vybraly jsme pro vás ty nejlepší kosmetické balíčky, které budou nejen esteticky krásným dárkem, ale zároveň každého přesvědčí, že i vánoční beauty box dokáže být promyšleným dárkem, nikoliv last minute záchranou.

Tipy na ty nejlepší kosmetické balíčky najdete v galerii: