Tajemství krásy princezny Diany. Inspirujte se!

18. února 2019 • 06:00
 • Tajemství krásy princezny Diany. Inspirujte se!

  Princezna Diana byla krásná uvnitř, ale také její zevnějšek inspiroval a dokonce stále inspiruje ženy po celém světě. Pojďme společně odhalit její kosmetické triky, díky kterým je i více než dvacet let po smrti beauty ikonou. 

  1. Péči o pleť věnovala maximum

  Princezna Diana neměla dokonalou alabastrovou pleť jen díky skvělým genům, ale také díky pravidelné a důkladné péči. Nikdy nezapomněla na pečlivé vyčištění pleti, tonizování a potřebnou hydrataci, ale také na sérum a krém s SPF ochranou. 

  Princezna Diana Princezna Diana Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Dbala na dostatečný spánek

  Dalším klíčem k perfektní pleti byl pro Dianu dostatečný spánek. Přestože měla jako princezna spoustu povinností a téměř veškerý čas věnovala rodině a charitě, každý den si dopřála sedm až osm hodin spánku. 

  Princezna Diana Princezna Diana Autor: profimedia.cz
 • Nosila téměř vždy stejný make-up

  Jako členka královské rodiny si nemohla v líčení dovolit příliš experimentů. Základem jejího denního make-upu byly vždy hydratační krém, korektor, tvářenka, řasenka a rtěnka, jejíž odstín vybírala podle outfitu i podle aktuální nálady. Na výjimečné společenské události si nechávala nalíčit také oční linky. Zpočátku ráda nosila modré, ale ty jí její vizážistka později rozmluvila, protože linky by neměly mít stejnou barvu jako oči. 

  Princezna Diana Princezna Diana Autor: profimedia.cz
 • Vždy u sebe nosila parfém

  Diana měla tři oblíbené parfémy, které pravidelně střídala. Miniatury těchto parfémů s sebou nosila téměř všude, aby během dne mohla vůni obnovit. 

  Princezna Diana Princezna Diana Autor: profimedia.cz
 • Oblíbila si krátký sestřih

  V roce 1990 Diana fotila pro britský magazín Vogue a o její účes se tehdy staral světoznámý vlasový stylista Sam McKnight. Ten jí sepnul vlasy, které měla tehdy až na ramena, aby vypadaly jako ostříhané. Dianě se představa krátkého účesu tak líbila, že se o pár dní později svěřila do Samových rukou a ten jí vytvořil ikonický účes, který si pamatujeme dodnes. 

  Princezna Diana Princezna Diana Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy