Elegantní i naprosto bláznivá: Jak si vytvořit manikúru na Halloween?

1 min čtení

1 min čtení

Halloween už pomalu, ale jistě klepe na dveře! Pokud tento svátek milujete, je nejvyšší čas vymyslet nejen kostým, ale také manikúru. A ta rozhodně nemusí být kýčovitá. Máme pro vás nápady na stylové nehtové výtvory i inspiraci pro skutečné milovníky všeho temného a strašidelného.

Stejně jako vloni i letos přejí trendy v halloweenské manikúře hlavně příjemnému minimalismu, za který se nebudete muset stydět ani druhý den po vaší spooky party. Často skvěle poslouží pouhá volba správné barevné kombinace, která bude vzdáleně připomínat odstín tekoucí krve nebo tajemného lektvaru. Na oblíbenosti stejně tak ale nabírají nehtové nálepky s motivy pavouků, pavučin, černých koček nebo hvězdiček. Během chvíle si doma též vytvoříte poletující duchy nebo kostlivce. Postačí vám jen černý a bílý lak a trocha zručnosti.

TIP NA VIDEO: Jak si doma upravit gelové nehty?

Loading
Loading

Pokud vás ovšem typické strašidelné motivy na nehtech nebaví, lehký odkaz k Halloweenu si můžete vytvořit také pomocí drobných změn v běžné nehtové úpravě. Tradiční bílou francouzskou manikúru vyměňte za tu s červenými konci. Temný matný lak zkombinujte s lesklým, případně sáhněte po metalické verzi. Jen si dejte pozor, abyste použili dostatek základového i svrchního bezbarvého laku, jinak se třpytek budete zbavovat až do příštího Halloweenu.