Podzimní trendy v líčení přímo z přehlídkových mol: Inspirujte se!

10. srpna 2020 • 06:00
 • Podzimní trendy v líčení přímo z přehlídkových mol: Inspirujte se!

  V létě většina z nás sází na přirozené líčení, které dokonale koresponduje s letní náladou a bronzovou pletí. Pokud vám výraznější make-up chybí, určitě si na své přijdete již brzy! Podzimní trendy v líčení jsou totiž velmi výrazné!

  Rudé rty

  Ano! To je přesně to, na co se těšíme! V létě si většina z nás dává od hutných rtěnek oddech a měníme je za chladivé lesky nebo balzámy. A pokud se i vy nemůžete dočkat, až si zase krásně vykreslíte rty výraznou rtěnkou, vybírejte tu pravou už teď. Rudé rty totiž budou symbolem podzimu, což ostatně napověděla i newyorská přehlídka módního velikána Marca Jacobse. 

  Marc Jacobs AW20 Marc Jacobs AW20 Autor: profimedia.cz
  Marc Jacobs AW20 Marc Jacobs AW20 Autor: profimedia.cz

  Další podzimní trendy v líčení najdete na další stránce >>

 • Punkrocková královna

  Říká se sice, že buď mají líčení dominovat oči, nebo rty, ale pro letošní podzim na to zapomeňte. Výrazné stíny (klidně třeba temně zelené nebo kouřové, pokud si troufnete) v kombinaci s fialovou či bordó rtěnkou jsou jako stvořené na koncert. Punkrockovým lookem rozhodně zaujmete i o pár měsíců později na vánoční nebo silvestrovské párty.

  Anna Sui AW20 Anna Sui AW20 Autor: profimedia.cz
  Anna Sui AW20 Anna Sui AW20 Autor: profimedia.cz
 • Modré stíny

  Na scénu brzy přijde i pořádná dávka retra v podobě modrých stínů. A je dost možné, že se je budeme muset naučit respektovat, stejně jako dříve vysmívané ledvinky. Podle hlavního maskéra přehlídky Tadashi Shoji – Daniela Martina vypadají modré stíny nejlépe v kombinaci se zvýrazněným obočím, decentní broskvovou tvářenkou a nude rtěnkou. Vyzkoušíte?

  Tadashi Shoji AW20 Tadashi Shoji AW20 Autor: profimedia.cz
  Tadashi Shoji AW20 Tadashi Shoji AW20 Autor: profimedia.cz

 • Výrazné linky

  Na své si na podzim přijdou i milovnice nápadných očních linek. Můžete vsadit na klasiku v podobě černých (kočičích) linek protažených směrem ke spánkům nebo se trochu odvázat plovoucími linkami ve stylu hollywoodských hvězd či jinou barvou než jen klasickou černou. Napadlo vás někdy, že třeba bílé linky vypadají naprosto skvěle?

  Rag & Bone AW20 Rag & Bone AW20 Autor: profimedia.cz
  Rag & Bone AW20 Rag & Bone AW20 Autor: profimedia.cz
 • Metalické odlesky

  Své bronzové opálení zužitkujete i na podzim. V kurzu totiž budou metalické stíny laděné do hnědých a zlatavých tónů a také bronzery. Ideálně v kombinaci. Takové líčení se hodí i na běžný den a na večer pak stačí přidat jen trošku tmavšího stínu nebo oční linku! Tenhle look vyzkoušejte co nejdříve, přirozené letní opálení vám nevydrží věčně!

  Tom Ford AW20 Tom Ford AW20 Autor: profimedia.cz
  Tom Ford AW20 Tom Ford AW20 Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy