Nový trend: Plovoucí oční linky jako nosí hollywoodské hvězdy!

Oční linky jsou základem každého výraznějšího líčení, ať už na večírek, nebo jinou společenskou akci. V posledních měsících si slavné ženy oblíbily oční linky, které se ani trochu nepodobají těm klasickým, na které jsme zvyklé. 

Když se řekne oční linka, většina z nás si vybaví nejčastěji černou konturu vedoucí podél horního víčka těsně nad řasami. Může být téměř neviditelná a opticky zvětšovat oko nebo může dominovat celému looku. Jenže tyhle klasické linky, jak je známe, jsou aktuálně na druhé koleji. V kurzu jsou totiž takzvané „floating liners“, tedy v překladu plovoucí linky.

Je to prosté. Tyhle linky totiž nekopírují linii horních řas, ale zdobí horní pohyblivé víčko. A fantazii se meze nekladou, takže můžete zkoušet prakticky všechno, co vás napadne. Pokud si troufnete, zkuste linku vykreslit jinou barvou než černou nebo přidejte třpytky.

Tyto oční linky vlastně kompletně nahrazují stíny. A aby vám vydržely co nejdéle, nezapomínejte víčka natřít podkladovou bází, stejně jako by se to mělo dělat před nanášením očních stínů.

Tohle líčení chce trochu odvahy, to uznáváme, ale podívejte se, jak skvěle ve výsledku vypadá!

Tipy na oční linky najdete v galerii: