Než skončí léto: 10 kosmetických novinek, které by vám neměly uniknout

Během teplých měsíců mnohé z nás nechtějí svou pleť zatěžovat nespočtem pečujících produktů ani složitým líčením. Přesto se ale najdou beauty pomocníci, kteří se postarají o to, že vaše pleť, pokožka, ale i třeba vlasy zůstanou i během léta krasné a zdravé. Vybrali jsme proto pro vás desítku kosmetických favoritů, kteří teprve nedávno přišli na trh a rozhodně stojí za pozornost.

Dokonale zdravé vlasy nejsou mýtus

Ať už jsou vaše vlasy suché, barvené, unavené, jemné nebo jim chybí lesk, základem pro ozdravení je především jejich vyživení a celkové posílení nejen zvenčí, ale hlavně také zevnitř. A přesně na tuto hloubkovou péči sází švédská značka REF. Čtyři roky se zabývala výzkumem, až nakonec propojila inovativní technologie – na kterých si mimochodem obecně velmi zakládá – s účinky přírody. Výsledkem je čtveřice masek, které dokáží ozdravit všechny typy vlasů.

V nabídce najdete: regenerační masku s máslem murumuru, hydratační masku s kokosovým olejem, masku pro větší lesk s olejem z acai a sladkých mandlí a v neposlední řadě také masku pro objem s grapefruitovým olejem. Každý z produktů navíc obsahuje velmi účinný posilující protein s quinoy a celá čtveřice je 100% veganská.

TIP NA VIDEO: Víme, jaké letní účesy vám budou slušet!

Článek pokračuje na další straně >>>