Made in ČR: Unikátní parfémy i kosmetika, která vám zachrání pleť

Pokud jde o kosmetiku, nemusíme chodit příliš daleko, abychom dosáhli na kvalitu. Máme zde několik tradičních značek, na které je spolehnutí, ale objevují se i nové, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Znáte je?

Malinna

Hned úvodní značka je spíše československá – zakladatelé jsou Slováci, ale produkty se vyrábějí v Písku. Ačkoli se Malinna představila zákazníkům teprve před rokem, mluví se o ní čím dál víc. Nejenže stojí na všech těch důležitých hodnotách, jako jsou přírodní složení, bezobalová výroba, lokální ingredience či netestování na zvířatech. Velkou reklamu jí udělala i modelka a vítězka Elite Model Look Barbora Podzimková, která na Instagramu napsala: „Jak jsem se zbavila akné? Pomohla mi superzázračná kosmetika Malinna.“

Malinnu založila slovenská operní pěvkyně Dominika Doniga se svým tatínkem Jaroslavem Stráňavským, který je původní profesí zvukový režisér. Ke kosmetice se dostali oklikou, přes výrobu bio hnojiv a čisticích prostředků. Teď vymýšlejí, jak na podobných principech čistit tělo. K nejpopulárnějším produktům totiž patří Elixír Mint, výživový doplněk, který nastartuje imunitu a hojí záněty zevnitř. Stojí 1349 Kč.

Kde koupíte Malinnu: Malinnaproducts.com, Fann.cz

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>