Kosmetika s vůní ovoce: Dopřejte si osvěžující sprchové gely, krémy i oleje!

Pro horké letní dny je osvěžující ovocná kosmetika jako stvořená! Potěší naše smysly a navíc nás i osvěží. Sáhnete po třešňové hydratační mlze, nebo raději vyzkoušíte jahodové tělové mléko?

Citrusové plody, exotické ovoce nebo sladké třešně a jahody, tak přesně tohle ovoce k létu neodmyslitelně patří. A nejenom na talíři, ale i v koupelně nebo v našich kosmetických taštičkách. Taková kosmetika vás dokonale osvěží a dodá vaší pokožce a vlasům potřebnou vzpruhu. Je už jen na vás, jestli dáte přednost sladkým vůním manga, meruněk nebo jahod, a nebo jestli je vám bližší vůně citronu, pomeranče nebo limetky.

Svou letní dovolenou si díky kosmetice s vůní ovoce užijete ještě o fous více. Tak si to představte. Vrátíte se z pláže, osprchujete se mangovým sprchovým gelem a před spaním pokožku důkladně promažete meruňkovým olejem. A nebo si na cestách osvěžíte pleť čisticími ubrousky s vůní ananasu a namažete ruce malinovým krémem. Ještě dlouho potom cítíte vůni svého oblíbeného ovoce! Jen pozor na to, že některé přípravky voní tak lákavě, že budete mít touhu je ochutnat!

Tipy na kosmetiku s vůní ovoce najdete v galerii: