.

.

Aries season: Líčení ve stylu Berana přináší zábavnou hru barev i nadčasové linky

A máme tady další sezonu – tentokrát „Beraní“. Slunce se dostává do konstelace Berana už 20. března, což je také den, kdy můžeme oficiálně přivítat jaro. Beran se tedy pojí se znovuzrozením, sluncem a teplem. Toto ohnivé znamení umí být sobecké i egoistické, zároveň je ale odvážné, nezlomné, přátelské i energické. Při líčení dává Beran přednost fungujícím klasikám a barvám, které odrážejí jeho temperament. Některé looky jsme mohli vidět také na přehlídkových molech pro jaro a léto roku 2023. Kdo se tedy inspiruje sezonou Berana, neprohloupí.

Rubínové rty

Mezi polodrahokamy, které dokonale podtrhují silné stránky jedinců narozených ve znamení Berana, patří ohnivý rubín. Umí v srdci rozžehnout jiskru, posilovat vitalitu a charakter a přináší do života úspěch. Tohle všechno umí i klasická rudá rtěnka. Nechte za sebe mluvit precizně vykreslené rty v barvě červeného či malinového rubínu a podpořte svoji zvídavost a dobrodružnost.

TIP NA VIDEO: Jak si vybrat správný odstín červené rtěnky?

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

Kouřové líčení

Lidé narozeni ve znamení Berana jsou odvážní a otevření, zároveň si ale nepotrpí na extravaganci. Svou nebojácnost raději projeví použitím klasických černých stínů, kterými vytvoří takzvané kouřové líčení. To bylo posledních pár let v ústraní a čekalo na velký comeback, který přichází právě s jarem tohoto roku. Objevilo se na přehlídkových molech a připomnělo světu, jak moc takto výrazné oči postrádal. Jarní období Berana přímo vybízí k tomu, abyste tento trend vyzkoušela.

Pokračování 3 / 5

Oranžová a červená

Mezi další „Beraní“ polodrahokamy patří červený granát a oranžový karneol. Červená a oranžová jsou mimo jiné barvy plamenů, což ohnivému znamení logicky velmi svědčí. Oranžové oční stíny budou vypadat skoro až pohádkově, pokud k nim zvolíte zlatou linku. Nezapomeňte na rtěnku a projasněnou pleť. Pokud jste už unavena z červené manikúry, zvolte oranžovou. Ta je opět jedním z hitů letošních nehtových trendů.

Pokračování 4 / 5

Zlatá zář

Beran je prvním znamením zvěrokruhu, které začíná jarní rovnodenností. Představuje tedy zrození, světlo, slunce a jaro. Přeneste paprsky na svou tvář a naučte se používat rozjasňovač. Lesklé pleti ještě neodzvonilo a jedná se stále o velmi trendy líčení. Zvolte produkt, který bude vyhovovat potřebám vaší pleti a nebojte se s jeho pomocí vytvořit opravdu zářící look. Můžete jej aplikovat nejen na lícní kosti, ale také místo očních stínů.

Pokračování 5 / 5

Perfektní oční linka

Berani jsou zkrátka upřímní a věcní a často je takový i jejich make-up. Jednoduchá oční linka protažená směrem ke spánkům vypadá nadčasově a šik zároveň, navíc dá vyniknout vaší přirozené kráse. Dokonalé oční linky sice vyžadují trochu cviku, ale není nutné se jich kvůli tomu vzdát. Na internetu najdete velké množství tutorialů, které vás líčením provedou krok za krokem. Pro začátečnice jsou skvělé například oční linky ve fixu.