Kde právě teď koupíte krásnou a trendy plisovanou sukni?

Poprvé jsme se do ní zamilovaly před dvěma lety, tehdy to však ještě vypadalo, že tato láska vydrží jen jednu sezonu. Ale ona nakonec zůstala a baví nás čím dál víc. Plisovaná sukně – ultra ženský kousek, který se dá nosit na mnoho způsobů. 

Z plisované sukně se stal v podstatě nadčasový kousek, který si ale skvěle rozumí i s aktuálními trendy. Letos se snoubí především s výraznými svislými a šikmými pruhy, asymetrickými střihy, rozparky, vázačkami v pase, knoflíky vpředu nebo na boku a samozřejmě také s pastelovými odstíny.

Na plisované sukně nedají dopustit ani známé módní ikony jako Olivia Palermo, Victoria Beckham, která propadla aktuální vlně frontálních knoflíků.

Anebo Giovanna Battaglia Engelbert, italská módní diva a editorka Vogue, pro níž je plisovaná sukně základní výbavou na každý fashion week (samozřejmě pokaždé jiná, v poslední době se ale zamilovala do proužků).

Mimochodem, že tento outfit nemusí slušet jen ultra štíhlým ženám, dokazuje na svém Instagramu plus-size blogerka Katie Sturino.

Some of my fave #supersizethelook stories...who should I supersize this year??

Příspěvek sdílený Katie Sturino (@the12ishstyle),Led 1, 2018 v 9:54 PST

Výhodou plisované sukně je, že ji můžete nosit jak slavnostně, tak i naprosto ležérně, když ji zkombinujete s tričkem nebo mikinou a teniskami. Snadno s ní vykouzlíte také business look, když jako Victoria přidáte bílou košili.

Určitě si aspoň jednu pořiďte v midi délce, která je aktuálně velkým trendem, působí žensky, sofistikovaně a přitom se v ní můžete pohodlně pohybovat po městě. A díky správně umístěnému rozparku nebo napůl rozepnutým knoflíkům může být i víc sexy než mini.

Podívejte se do fotogalerie, jaké kousky jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí.