Beauty & pohádkový svět: Roztomilá kolekce kosmetických štětců Disney!

A je tu další velmi zajímavá kolaborace značek. Své síly spojily proslulá značka kosmetických štětců Spectrum Collections a Disney. Výsledkem jsou roztomilé sady štětců, po kterých zatouží nejen malé princezny, ale i dospělé královny. 

Oblíbené štětce Spectrum jsou nejen překrásné na pohled (i na fotku, proto je milují beauty blogerky), ale splňují také vše, co od štětců očekáváte – jsou měkoučké, mají ideální velikosti a snadno se omývají. To ale není zdaleka všechno. Za jejich celosvětovou popularitou stojí i fakt, že jsou veganské a cruelty-free, tedy netestované na zvířatech.

Disney kolekce není první, kterou Spectrum připravilo. Předcházela jí magická kolekce s názvem Zodiac (Zvěrokruh), pestrobarevná kolekce Mermaid (Malá mořská víla), zamilovaná kolekce Sweetheart (Miláček) nebo provokativní sety inspirované filmem Mean Girl (Protivný sprostý holky).

Spolupráce s Disney je velmi široký pojem. Značka Spectrum se proto rozhodla, že si pro svou zbrusu novou kolekci vyberou mořskou vílu Ariel. Pokud jste však více fandila čarodějnici Uršule, i pro vás je tu speciální set. Kolekce The Little Mermaid (Malá mořská víla) bude na trh uvedena 31. května.

Jedno procento z prodeje zbrusu nové Disney kolekce poputuje na konto organizace Plastic Bank, která se zabývá likvidací plastů v oceánech.

Štětce Spectrum se u nás neprodávají, ale můžete si je objednat ze zahraničního eshopu. Zásilka vám přijde zhruba za deset dnů. Štětce na make-up nebo tvářenku stojí zhruba kolem 10 euro za kus, štětce na oční stíny o polovinu méně. Za desetikusový set z nové kolekce Disney pak zaplatíte kolem 90 euro.