8 triků, jak se nalíčit na večírek

3. února 2017 • 14:00
 • Představujeme vám jednoduché triky, které vám pomůžou cítit se a vypadat skvěle. Pár nápadů jsme si půjčili od celebrit, kteé plní stránky zahraničních magazínů. V čem je kouzlo, nám prozradila vizážistka Iva Davies.

   

 • Kobaltový pohled

  Modré stíny, které se nosily v 80. letech, jsou zpět! „Z modrých odstínu nemusí mít strach tmavooké ženy, které můžou barvu bez obav aplikovat na celé horní pohyblivé vířko – krásne jim zvýrazní barvu panenky. Máte-li modré oci, pak je lepší modré stíny zkombinovat s neutrálními barvami, jakými jsou hnedá nebo antracitová,“ radí vizážistka Iva Davies a dodává: „Posledním trendem je tuto barvu nanést na slznou hranu oka a zbytek doplnit klasickým kouřovým líčením.“

  Modrá je dobrá Modrá je dobrá Autor: shutterstock.com

 •  Rozzářená na počkání

  „Toužíte-li po zářivé pleti, skvěle se mi osvědčila značka Make Up For Ever. Líbí se mi, že vyrábí produkty, které perfektně drží a mají skvělou pigmentaci. Mám raději, když je pleť lesklá, než když se třpytí, a to jejich rozjasnovač dokáže. Ale pozor, funguje jen na čisté hladké pleti, je-li tomu naopak, muže vám spíš ublížit,“ varuje Iva.

  Rozzářená pleť Rozzářená pleť Autor: shutterstock.com

   

 • Malinová líčka

  „Na trhu se roztrhl pytel s takzvanými „cushion“ produkty, které se třeba v Korei používají už dlouho dobu.

  Praktické jsou v tom, že mají tekutou lehkou konzistenci a jsou v polštářku, takže je můžete mít v kabelce stále při sobě. Nanášejí se přiloženou labutěnkou nebo i prsty. Na večírek ideální společník,“ radí Iva.

   

  Malinová tvář Malinová tvář Autor: shutterstock.com
 • Zvyšuje sebevědomí

  Chcete, aby vám někdo věnoval stoprocentní pozornost, když něco říkáte? Použijte rudou rtěnku. Červená má totiž největší vlnovou délku ze všech barev vnímaných lidským okem.

  Párty look Párty look Autor: shutterstock.com

 •  Barva noci na nehtech

  „V zahraničí je velkým trendem zdobení krátce zastřižených a skvěle upravených nehtů temnějšími barvami, které skvěle nahrazují gotickou černou nebo klasickou červenou. Sáhněte po petrolejové, temně vínové i tmavě šedé a nebojte se tyto barvy zkombinovat. Výborně vypadají ve spolecnosti jasně oranžové. Nepůjde to ale bez podkladového laku, který zabrání nehezkému zabarvení nehtů. Aby lak déle vydržel, použijte Top Coat neboli svrchní lak,“ radí Iva.

  Laďte do tmavších barev Laďte do tmavších barev Autor: shutterstock.com

 •  Budiž kouř

  „Pro dosažení svůdného pohledu se nechte inspirovat dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose, která stanula na jedné z posledních obálek časopisu Vogue. „Lily sází na kočičí styl líčení. Jak na to? Černou tužkou nebo stínem vykreslete na horní i na spodní víčka silnejší linku, kterou protáhnete směrem k obočí. V tomto případě doporucuji nejprve nalíčit oči a až pak pokračovat make-upem. Vyhnete se tak tmavým rozmazaným flekům pod očima,“ radí vizážistka.

  3240839:gallery:true:true

   

 • Nejlepší řasenka

  „Nejdůležitějšími pomocníky před tím, než vyrazíte na party, jsou podle mě kleštičky na řasy a kvalitní řasenka. V tomto případě ani nejde o cenovou hladinu. Co se týče řasenky, sázím spíš na obsah a schopnost kartáčku řasy rozčesávat. Kleštičky zkuste před použitím nahřát fénem. Na řasách budou fungovat jako malá kulma. Ješte radím nejprve natočit a nalíčit jedno oko a až pak druhé,“ popisuje Iva.

  Cvak a je tu svůdný pohled Cvak a je tu svůdný pohled Autor: shutterstock.com

 •  Duhová víla

  Ani v zimě se nebojte barev, pomohou vám zvýraznit duhovku. Pro extra zářivou barvu použijte jako podklad na víčko bílý stín.

  Duhové oči Duhové oči Autor: shutterstock.com

  Článek připravila redakce časopisu OK! Magazine.

   

Autor: Tereza Jandejsková
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy