Modrá je dobrá

Modrá je dobrá Zdroj: shutterstock.com

Laďte do tmavších barev
Duhové oči
Párty look
Rozzářená pleť
Párty look
9
Fotogalerie

8 triků, jak se nalíčit na večírek

Představujeme vám jednoduché triky, které vám pomůžou cítit se a vypadat skvěle. Pár nápadů jsme si půjčili od celebrit, kteé plní stránky zahraničních magazínů. V čem je kouzlo, nám prozradila vizážistka Iva Davies.

Pokračování 2 / 9

Kobaltový pohled

Modré stíny, které se nosily v 80. letech, jsou zpět! „Z modrých odstínu nemusí mít strach tmavooké ženy, které můžou barvu bez obav aplikovat na celé horní pohyblivé vířko – krásne jim zvýrazní barvu panenky. Máte-li modré oci, pak je lepší modré stíny zkombinovat s neutrálními barvami, jakými jsou hnedá nebo antracitová,“ radí vizážistka Iva Davies a dodává: „Posledním trendem je tuto barvu nanést na slznou hranu oka a zbytek doplnit klasickým kouřovým líčením.“

Modrá je dobrá
Modrá je dobrá | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 3 / 9

Rozzářená na počkání

„Toužíte-li po zářivé pleti, skvěle se mi osvědčila značka Make Up For Ever. Líbí se mi, že vyrábí produkty, které perfektně drží a mají skvělou pigmentaci. Mám raději, když je pleť lesklá, než když se třpytí, a to jejich rozjasnovač dokáže. Ale pozor, funguje jen na čisté hladké pleti, je-li tomu naopak, muže vám spíš ublížit,“ varuje Iva.

Rozzářená pleť
Rozzářená pleť | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 4 / 9

Malinová líčka

„Na trhu se roztrhl pytel s takzvanými „cushion“ produkty, které se třeba v Korei používají už dlouho dobu.

Praktické jsou v tom, že mají tekutou lehkou konzistenci a jsou v polštářku, takže je můžete mít v kabelce stále při sobě. Nanášejí se přiloženou labutěnkou nebo i prsty. Na večírek ideální společník,“ radí Iva.

Malinová tvář
Malinová tvář | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 5 / 9

Zvyšuje sebevědomí

Chcete, aby vám někdo věnoval stoprocentní pozornost, když něco říkáte? Použijte rudou rtěnku. Červená má totiž největší vlnovou délku ze všech barev vnímaných lidským okem.

Párty look
Párty look | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 6 / 9

Barva noci na nehtech

„V zahraničí je velkým trendem zdobení krátce zastřižených a skvěle upravených nehtů temnějšími barvami, které skvěle nahrazují gotickou černou nebo klasickou červenou. Sáhněte po petrolejové, temně vínové i tmavě šedé a nebojte se tyto barvy zkombinovat. Výborně vypadají ve spolecnosti jasně oranžové. Nepůjde to ale bez podkladového laku, který zabrání nehezkému zabarvení nehtů. Aby lak déle vydržel, použijte Top Coat neboli svrchní lak,“ radí Iva.

Laďte do tmavších barev
Laďte do tmavších barev | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 7 / 9

Budiž kouř

„Pro dosažení svůdného pohledu se nechte inspirovat dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose, která stanula na jedné z posledních obálek časopisu Vogue. „Lily sází na kočičí styl líčení. Jak na to? Černou tužkou nebo stínem vykreslete na horní i na spodní víčka silnejší linku, kterou protáhnete směrem k obočí. V tomto případě doporucuji nejprve nalíčit oči a až pak pokračovat make-upem. Vyhnete se tak tmavým rozmazaným flekům pod očima,“ radí vizážistka.

Pokračování 8 / 9

Nejlepší řasenka

„Nejdůležitějšími pomocníky před tím, než vyrazíte na party, jsou podle mě kleštičky na řasy a kvalitní řasenka. V tomto případě ani nejde o cenovou hladinu. Co se týče řasenky, sázím spíš na obsah a schopnost kartáčku řasy rozčesávat. Kleštičky zkuste před použitím nahřát fénem. Na řasách budou fungovat jako malá kulma. Ješte radím nejprve natočit a nalíčit jedno oko a až pak druhé,“ popisuje Iva.

Cvak a je tu svůdný pohled
Cvak a je tu svůdný pohled | Zdroj: shutterstock.com

Pokračování 9 / 9

Duhová víla

Ani v zimě se nebojte barev, pomohou vám zvýraznit duhovku. Pro extra zářivou barvu použijte jako podklad na víčko bílý stín.

Duhové oči
Duhové oči | Zdroj: shutterstock.com

Článek připravila redakce časopisu OK! Magazine.

Doporučujeme

Načíst další články