5 barev vlasů, které stojí za to vyzkoušet! Karmínová i inkoustově černá!

Tyto svěží a neokoukané odstíny vlasů ovládnou letošní jaro i léto. Pokud delší dobu toužíte po změně, je právě teď ten pravý čas. Z pěti odstínů si určitě vybere každá!

Všechny odstíny fialové

Fialová barva je v letošním roce královnou. Odstín ultra violet, tedy sytě fialová s lehkým nádechem do modra, je oficiální barvou roku 2018. Pronikne tedy nejen do našich šatníků, ale i do interiéru, líčení nebo vlasových trendů. Právě v této oblasti však nehraje hlavní roli pouze ultra violet, ale všechny odstíny fialové od nejsvětlejší pudrově šeříkové až po temně švestkovou. Díky tomu si na své přijdou jak blondýnky, které mohou experimentovat se světlými tóny, tak tmavovlásky, které vlasům dodají lesk a šťávu tmavě fialovými tóny.

Medové ombré

A teď něco méně odvážného, ale rozhodně ne méně atraktivního. Teplé medové odstíny jsou pro jarní a letní měsíce jako stvořené, a když se spojí s nadčasovým ombré, vznikne naprosto skvělá kombinace. A víte, co je nejlepší? Nemusíte se až do konce léta o svou barvu starat. Slunce si pohraje s barvou a odrost přirozeně splyne s barvou.

Karmínově červená

Pokud se nejlépe cítíte s vlasy v červených odstínech, myslete na to, že jemným jahodovým tónům odzvonilo. Letos jsou v kurzu ohnivé odstíny, například karmínový.

Inkoustově černá

Emo je zpět! Ne, děláme si srandu! Jen se výrazně hlásí o slovo temně černá barva vlasů, která ještě donedávna rozhodně nepatřila mezi top. A ve spojení se stylovým lobem (o něco kratší mikádo) je to doslova trefa do černého!

Popelavě hnědá

Kombinace, kterou si zamiluje každá brunetka toužící po změně. Základem je čokoládově hnědá, která přes světlejší hnědé tóny postupně přechází v magickou břidlicově šedou. Krása!